Skocz do zawartości

Problem z kupnem deski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam spory problem z wyborem deski wiec zwracam sie do tych ktorzy sie na tym znaja... :) Chodzi o to ze juz pierwsze jazdy mam za soba... Juz calkiem dobrze jezdze na stoku i nie tylko... :) I teraz pojawia sie koniecznosc kupna nowej deski... I tak: uczulem sie na sztywnej desce(zniszczonej juz niezle) i miekkich wiazaniach... I chcialbym teraz kontynuowac jazde na nowym sprzecie. Mam 193 cm wzrostu i waze 60 kilo... Mozecie mi polecic jakas deske z wiazaniami i butami?? Bylbym bardzo wdzieczny!! I jezeli znacie to mozecie podac jakies DOBRE sklepy z deskami w wojewodztwach malopolskim i podkarpackim?? Dziekuje z gory za pomoc!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.burton.com/gear/productChooser/default.asp wybór deski zalezy od bardzo wielu czynników... od tego co lubisz na desce robic najbardziej ( jazda po stoku, snowparku czy freeride po puchu). Od twoich wymiarów, zaawansowania i gustu.... na tej stronie zostaniesz zapytany o wszystko co zwiazane ze snowboardem i nie tylko i w zamian dostaniesz lsite produktów które do ciebie pasuje. Oczywiscie burton to droga firma dla poczatkujacego, ale do rozwiazań burtona mozna znaleźć tańsze odpowiedniki u innych firm... powodzenia...
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie tak... bo na krótszej desce łatwiej jeździc, a pozatym przy wzroscie 193, 60 kilo to mało troszke... jezeli uwazasz, ze masz naprawde mocne nogi to wex cos koło 162 cm ( ja mam taka przy wzroscie 188 cm i 75 kg ). No z tego co widze to odpowiednie dla ciebie sa deski typy all-around ( czyli do wsyztskiego - słusznie bo sie uczysz ). Osobiscie polecam ci w deski K2 i ride ( powinny byc tańsze od burtona, szczególnie jezeli jeshcze teraz zdecydujesz sie na kupno - letnie przeceny zeszłorocznych modeli modeli ) ... ogólnie powinienes pójsc do sklepu i pytac sie o taki w miare uniwersalny sprzet dobry do doskonalenia umeijetnosci ( polecam jednak sprzet dobrych firm bo wytrzyma dłuzej i bedziesz miał wieksza przyjemnosc z jazdy)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja juz troche jezdze i teraz chce deske na ktorej naprawde moglbym juz jezdzic... I jeszcze jedno: ja potrzebuje deski do jazdy po sokach(dosc dobrze przygotowanych) i po puchu,,, :lol: Czyli do tego mam brac deske all-around?? I na jakie technologie bodz konkretne wymiary deski mam zwracam uwage?? No i czy molgbys mi podac jakis konkretny model z ktory mmoglbym porownywac inne deski??

 

Edit:

Aha a buty i wiazania sa dobre?? I jakich firm mam szukac butow/wiazan??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alo,

Te wiązanka które tam wychaczyłeś to naprawde dobry sprzęt ale zapewniam też że za sporą kase. No ale na pewno będziesz miał mocne , solidne , trwałe , dobre i lekkie wiązanie. Możesz też np pomyśleć o jakiś wiązankach DRAKE - też są to wiązanka z wyższej półki a możesz je kupić za przyzwoite pieniądze (modele ubiegłoroczne) wśród DRAKE możesz pomyśleć np o Matrix albo Mikey Leblanc.....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok... Widze ze macie spore pojecie o deskach... :wink: Wiec moze ktos zdobylby sie i sprobowal ulozyc dla mnie caly zestaw?? Chodzi mi o konkretne modele... Bo jest ich sporo i nie wiem czy ma znaczenie np ze pewne wiazania nie podejda do danego typu deski?? Mysle ze nie ale wole sie upewnic... A i maly offtop: jakie mozecie polecic sklepy/gieldy sprzety w wojewodztwach malopolskim (ew podkaprackim) w ktorych jest TERAZ w miare dobry wybor sprzetu??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli poszukujesz skelpów s znowym sprzetem, to na podkarpaciu zbytnio duzo tkaich sklepów nie znajdziesz / sama szukałam/.

Ale jeśli byłbys zainteresowny używanym sprzeętem to polecam sklep Ski Race w Łańcucie / naprawde duży wybór, szczególnie teraz, tam znajdizesz tez nowy sprzęt / .

Mozesz tez popatrzec w sklepach internetowych... na allegro....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli poszukujesz skelpów s znowym sprzetem, to na podkarpaciu zbytnio duzo tkaich sklepów nie znajdziesz / sama szukałam/.

Ale jeśli byłbys zainteresowny używanym sprzeętem to polecam sklep Ski Race w Łańcucie / naprawde duży wybór, szczególnie teraz, tam znajdizesz tez nowy sprzęt / .

Mozesz tez popatrzec w sklepach internetowych... na allegro....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem niedawno deske na allegro, specjalnie szukalem w okresie letnim bo sa o wiele nizsze ceny a musze przyznac ze to hobby za ktore mamusia mi nie zaplaci :)

szukalem okazji ale wiedzialem ze kupie pod koniec wakacji ale zdecydowalem sie ikupilem ta o to deske :

http://allegro.pl/item115136955_nowy_snowboard_158cm_wiazania_za_45_ceny_.html

czy moglibyscie ja skomentowac i co do czego doradzic tym ktorzy maja problem bo uwazam ze jest to dobra deska i w dobrej cenie i polecam tego allegrowicza ktory to sprzedaje gdyz maja wielkie promocje pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm troche nie rozumiem tego czemu raz piszesz ze jest dobra, pote ze nie jest dobra.

Ej tak sie nie robi, jak cos kuumus polecasz, to badź pewnien ze to jest sprawdzone i dobre.

A na temat tej deski to juz sie wypowiedzialam w innym temacie :) / mysle ze widziłeś/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) co do myslenia to znajomy mi ostatnio powiedzial (kiedy przedstawialem mu dziewczyne) ze teraz to Ty wogole nie bedzieszmyslal, ona bedzie myslec za Ciebie :) wiec na mowie moja dziewczyne na login na forum i do niej skladac pretensje :)ale sorka :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...