Skocz do zawartości

Początkujący - czy dobra deska


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jutro chcę zalicytować tą deskę:

 

http://www.allegro.pl/item800236781_nitro_strom_dl162_wiazania_cc_stan_bdb.html

 

Powiedzcie czy jest ona dobra dla początkującego i ile się opłaca dać za nią max ?

 

ps. nigdy nie jeździłem na desce i chcę raczej kupić używaną ponieważ muszę się zmieścić całym zestawem w 1500zł :) pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem hebel . W tej kwocie jesteś w stanie kupić znacznie lepszy, nowszy sprzęt. To 1500 masz na deche buty i wiązania ? czy jeszcze coś do tego?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i storm i cruzer to dobre allroundery z naciskiem na tego drugiego, storm jest mniej wytrzymaly, wez pod uwage ze uzywany sprzet kupuje sie najpierw na niego patrzac, przez allegro to totolotek albo sie trafi albo nie, poza tym buty z cruzerem wygladaja na troche rozczlapane. moja rada buty tylko nowe i idealnie dopasowane inaczej zabiora cala frajde z jazdy a przysporza sporo frustracji

do 1200 juz mozna sie rozlgadac za czyms nowym moze zeszloroczny salomon albo cos z oferty rossignola bardzo fajne deseczki dla zielonego

na jaki wzrost i wage bo widze ze skaczesz troche po rozmiarach

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

186 wzrost 83kg waga.

 

Hmm to prosił bym was aby ktos znalazl dla mnie coś ciekawego na allegro(mogą być też jakieś sklepy internetowe) ja jestem w tym temacie zielony no i oczywiscie tak do 900zl. miło by było jak by było taniej :), deske z wiazaniami bez butów po buty przejde sie do sklepu :)

 

 

@komik i jak sie sprawuje ten sprzęt ?

 

 

EDIT

 

właśnie znalazłem cos takiego cena jest pocieszajaca, ale czy ta decha nie rozpadnie sie po sezonie ?

 

http://www.allegro.pl/item793652917_snowboard_nidecker_target_161_fr660_wyprzedaz.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT

właśnie znalazłem cos takiego cena jest pocieszajaca, ale czy ta decha nie rozpadnie sie po sezonie ?

http://www.allegro.pl/ite..._wyprzedaz.html

 

rewelacyjna deseczka, bardzo polecany model dla poczatkujacych, miekka i sterowna dobry wybor, do wiazan tez nie mam zastrzezen, w poprzednich modelach mialy plastikowe pompki ale juz zmienili na alu wiec obecnie mankamentow brak nie sa to wiazania wyczynowe ale na pierwsze 3-4 sezony idealne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ten zestawik znacznie lepszy od tego co wysłałeś poprzednio. Spokojnie wystarczy Ci to do nauki i doskonalenia jazdy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując sprzęt rok temu udało mi się skompletować całość za 950 zł, wszystko nowe, tylko kupowane pod sam koniec sezonu.

Deska Salomon Pulse '07 + wiązania Drake Jade -> 650 zł

Buty Roxy Track -> 300 zł

 

Więc można poszukać i znaleść niezły sprzęt w niezłej cenie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Deska Salomon Pulse '07 + wiązania Drake Jade -> 650 zł

Buty Roxy Track -> 300 zł

 

no bomba tylko czemu juz 3raz o tym czytam :P a tak przy okazji to zapraszamy do przywitania sie w miejscu do tego przeznaczonym a nie tak ani be ani me ani kukuryku :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i nie chce zasmiecać forum wiec podłączam sie do temaciku :) Czy ta deska bedzie dobra dla poczatkującego ??

 

http://allegro.pl/item808247263_deska_scott_equaliser_157_cm_sezon_07_wiazania.html

 

Dopiero na ten sezon mam zamiar nauczyc sie śmigac wiec nie potrzebna mi deska za niewiadomo jakie pieniadze :) :wink: pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego modelu nie znam, scott ogolnie robi deski niczego sobie tylko popularnosci jakos nie moze zdobyc, nie wiem jakie jest przeznaczenie tej dechy z aukcji wiec doradzic nie moge

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...