Skocz do zawartości

jakie wiazania do deski


Rekomendowane odpowiedzi

Hi,kupilem deske flow strike zsn3as.jpg i szukam tzn nie wiem jakie wiazania dobrac do tego,buty kupilem Burton http://www.the-house.com/bt2fr09wb9zz-burton-snowboard-boots.html i nie wiem jakie wiazania dobrac. czy takie moga byc dla kogos kto jest zielony ? http://www.sportstop.com/2009-Flow-M7-All-Mountain-Snowboard-Bindings?partner=googlebase&zmam=95871589&zmas=1&zmac=2&zmap=FLOW09M7%20:%20FLOW09M7-XL-BK Ma ktos Jakas propozycje,z gory dziekuje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że mogą być. O wiązaniach Flow był kiedyś temat i jak można przeczytać inni riderzy zachwalali sobie wiązania z systemem szybkiego zapinania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak calosc nawet ma sens ale nie dla zielonego kupiles deske na powder buty do fs a wiazania sa midlevel i do tego step-in a to nie kazdemu pasuje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi,dziks za refleksje :) zastanawiam sie nad tymi takze widzialem ze duzo ludzi je chwalilo http://store.flow.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=33&category_id=3&option=com_virtuemart&Itemid=78 , moze ma ktos swoje prywatne zdanie,jakies wiazania nie koniecznie flowa, ktore moga byc na all mountain i do fs,:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy te wiązani Ci podejda do deski burtona. Burton ma inne rozstawy insertów i generalnie oprócz wiązań burtona tylko niektóre firmy mają dyski kompatybilne z ich wiązaniami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość dokupienia dysków z burtonowskimi insertami, więc w razie czego nie powinno być problemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh? chyba nie przeoczylem ale raczej nie padlo pytanie o doradzenie deski :/ to juz strike byl lepszy ale i tak wymienil na blunta nie wiem po czyjej sugestii

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nic nie wymienilem,nie wiem juz sam gosc mowil ze jest pozytywna .. czytalem review na temat tej deski i znalazlo sie kilku amatorow,ktorzy twierdzili ze robi robote jak na pierwszy sprzet.. sam juz nie wiem co myslec .. strike jest 248mm w a blunt 252,a buta mam 11,5 . Wiem,ze ta deska jest typowo na park,ale gosc gadal ze powinienem zakumac,no nie wiem chyba ze chcial tylko sprzedac deske.

 

[ Dodano: 9 Listopad 09, 20:29 ]

Zaraz pojde i se lyzwy kupie chyba :( moze tam lepiej wybiore w takim razie:/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, ile w tobie samozaparcia. Nauka na sprzęcie stricte FS jest trudna ale nie niemożliwa. Jak w miarę szybko załapiesz podstawy, to od razu będziesz mógł próbować nowych rzeczy. Miękki profil fs wypacza błędy ale i reaguje bardzo szybko. W pierwszej kolejności to właśnie na tym będzie polegał problem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...