Skocz do zawartości

Deska


Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sobie z tego sprawe kilka lat bujam na rolkach ale i to raczej nie ma z tym nic wspolnego tylko tyle ze przyzwyczailem tylek do upadkow, moim wiekszym zmartwieniem jest jaki wymiar deski kupic bo w sklepie gosciu odrazu wciskal mi za 400$ i taka jaka byla na stanie, mam 6.1 ft i waze 145 ft. z tego co wiem odrazu bardziej interesuje mnie FS takze nie wiem czy deska 155,157,159 hmm.. Ktos moze cos mi podsunac? dzisk z gory

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys mogl podac w cm i kg wymiary ;P nie chce mi sie szukac i przeliczac tego ;)

 

a do pierwszych krokow w FS dziela Cie jakies 2 sezony ;) zalezy ile bedziesz jezdzil i jak szybko lapal ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma określonego czasu, po którym możesz zacząć próbować swoich sił we freestyle'u. Ot choćby mój młodszy brat ledwie nauczył się zjeżdżać z górki i już próbował cisnąć fs 18 w parku. :) Także tak naprawdę jeśli spędzisz tydzień jeżdżąc na desce i do tego wcześniej weźmiesz sobie przynajmniej godzinkę z instruktorem, to spokojnie będziesz mógł się powoli bawić w parku.

 

Co do deski... Kup sobie all-mountain 155cm. Umiejętność jazdy na rolkach wbrew pozorom przydaje się. Mój kumpel śmigał na rolkach kilka lat i przecieram oczy ze zdumienia, gdy widzę jak wręcz cudem utrzymuje równowagę na boxach i rurkach. Choćby nie wiem jak bardzo by się chwiał, to i tak dojedzie do końca. ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...