Skocz do zawartości

pokrowiec na deskę, buty, wiązania


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam o 5cm za długi i w sumie nie mam problemów z "lataniem". Twój jest o 9cm za duży, ale lepiej mieć dłuższy niż krótszy. :)

 

Co do samego pokrowca... Ja kupiłem chyba za 5 dyszek, ale jest taki całkiem zwyczajny, choć daję radę zapakować do niego dechę z wiązaniami i buty. Twój jest konkretny. Pełno bajerów itd. Pytanie tylko czy rzeczywiście warto wydawać na niego 250zł?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam "worek" 10 cm większy od deski. Nic nie lata, nic się nie przemieszcza. Bez problemu można zmieścić w nim komplet sprzętu z butami i dodatkowo zostaje trochę miejsca na inny stuff. Moim zdaniem 250 to spora kwota. Lepiej kupić coś najzwyczajniejszego a resztę spożytkować np na spodenki ochronne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tyle to zdecydowanie dużo.. I w tym wypadku to tak jak kolega wyżej uważam,że lepiej kupić coś tańszego..

I przepraszam, bo nadal nie wiem, jak ja to przeczytałam wcześniej.. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Bo cena zaczynała się na 1 i było to bodajże 129 zł. Za drugim razem, gdy wszedłem było już 250zł. Najwyraźniej skończyła się jakaś promocja czy coś. Tak jak napisał o_O - myślę, że spokojnie mógłbyś znaleźć jakiś fajny pokrowiec za 50zł, w którym wszystko się zmieści, a resztę hajsu przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...