Skocz do zawartości

nowa deska


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam prośbę doradziłby mi ktoś jaką deskę mógłbym sobie kupić do FS. W przedziale cenowym do 1000zl. jeżdżę już pare dobrych lat i 2 ostatnie sezony przejeździłem w snow parku i bardzo mi się spodobał ten styl jazdy ale nie wiem jaki sprzęt jest dobry.

 

 

 

z góry dziękuję :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ile masz wzrostu i deski o jakiej długości potrzebujesz? Poza tym to samo pytanie, co artur. Chcesz sam blat czy z wiązaniami za te 1000zł? Jeśli te informacje będę miał, to chętnie znajdę coś fajnego dla Ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że 160 (=- 2 cm) bedzie odpowiednią długością deski fs . W tej kwoci możesz pomysleć o czym takim:

 

Capita Outdoor Living

 

Forum Manual 159

 

Rome Machine 159

 

K2 Beliver 159

 

Nitro EERO 2009 - 159

 

Nitro Team Art Attack 159

 

Jeśli stać Cie na Nitro EERO to polecam jeśli nie to pomyśl nad pozostałymi :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stock Status: OUT OF STOCK

 

Chyba, że masz inne źródło, z którego możesz ją kupić. W sumie deska fajna. Ogólnie lubię i cenię sprzęt Ride. :] Chociaż to Nitro, które wskazał Ci bercik jest zajebiste. Szkoda, że takie drogie. ;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam okazję ściągnąć z USA więc tak patrzę jakie polecacie w tym zakresie cenowym no jak patrzę właśnie na tą deskę co bercik polecił to w USA zaczyna się od 700zł. Tego KINKa polecali mi w zeszłym roku na giełdzie w wawie więc tak się pytam jak wy ją oceniacie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ważysz? Znam kinka bardzo dobrze i nie jest to idealna deska na jibb dla lekkich riderów. Wprawdzie model 2010 jest bardziej miękki od 09 ale jeśli miałeś wcześniej kontakt z deskami pokroju artifacta, to możesz się rozczarować. Jesteśmy mniej więcej tego samego wzrostu, ale przy moich gabarytach trzeba się było momentami gimnastykować przy pressach na małym nachyleniu stoku. 700 to rewelacyjna cena! I chyba to przesądza sprawę. To świetna deska do parku. Bardzo dobrze sprawdza się na boxach i generalnie jest warta polecenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się rejlami. Deska na pewno Ci się nie złamie. To nie kawałek sklejki. Żeby połamać ją musiałbyś się naprawdę bardzo ciężko napracować, a i tak nie wiem czy by Ci się udało. :) Szczególnie, że to solidny sprzęt.

 

Waga jest w porządku. Sam ważę obecnie 85kg i nie mam żadnych problemów. Polecam Ci jednak ostre przygotowanie do sezonu. Dużo się rozciągaj i ćwicz kondycję. Zminimalizuje to później ryzyko urazów i kontuzji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...