Skocz do zawartości

Wakacyjne zakupy ;) Buty 43/44 do 350zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po długiej letniej nieobecności :mrgreen: !

 

Jak tam waakacje? :D

 

 

A tak serio to potrzebuje kupić buty do dechy - bo starych nie cierpie, i myśle ze teraz bedzie taniej niz potem (chyba ze sie myle, to napiszcie ;p).

 

Cena mysle max 350zł - rozmiar 43/44 zależy od numeracji. Wiązania Ride LX roz. L. Najlepiej nowe, chyba że ktoś by miał jakieś zajebiste w super stanie :D Jazda FR/FS

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

butów z systemem BOA (jeśli o to Ci chodzi) nie kupisz za 350 zł wiec musisz pomyśleć o tradycyjnie sznurowanych. Te które podałeś są w porządku. Kumpel jeździ na takich i sobie chwali. Buciki dosyć są dosyć sztywne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o takie co masz tylko sznurek który ciągniesz do góry (nie wiem czy to te co pisałeś). Mój wujek kupił nowe w tamtym roku za 360zł, więc może by sie udało ;p Moze nie w sklepie, ale na allegro :?:

 

EDIT: http://www.allegro.pl/item719682626_nowe_burton_ruler_smalls_38_24cm_mega_cena.html

 

Np mozna znalezc okazje (numer maly, ale daje przyklad). Z wystawty sklepowej 329zł - zdaje mi sie że takie butki z wystawy nie powinny byc duzo gorsze od nowych, ale moge sie mylic ;p

 

 

 

Ps. O a tu mam coś jeszcze z tradycyjnym sznurowaniem - tylko czy folw'y pasują do zwyklych wiązan ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...