Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Alo,

 

Tak sobie myslałem i myslałem i wymyśliłem że dla najaktywniejszych ludzi na forum , którzy bedą pisać na temat i udzielać fachowych porad przewidziałem jakieś niewielkie nagrody. Na poczatku byłyby to pewnie jakieś fajne naklejeczki firma snowboardowych którymi będziecie mogli sobie przyozdobić deche albo tez jakieś snowboardowe plakaty , breloki . Takie drobne upominki - niby nic wielkiego ale zawsze to cos i zawsze to jest docenenie czyjejś wiedzy. Tak więc zapraszam do resestrowania się na forum i do burzliwych dyskusji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne:D:D a Ty będziesz an pewno pierwszą osoba która taka nagrode otrzyma :) Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

heheheh byle tylko nie jakieś kompletne bzdury:):) bo nie chodzi też o to żeby pisać dużo i byle co :) 8) 8)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo teraz to madrze powedizales

"byle tylko nie jakieś kompletne bzdury:) bo nie chodzi też o to żeby pisać dużo i byle co "

bho z takimi bzdurami to daleko nei zajdzie, bo tylko ludzie sie sniechęcą.

 

damy rade :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

ej jestem na forum trzeci dzien i przeczytalem prawie wszystkie posty oprocz 4 ostatnich tematow ale to kwestia czasu i mam wrazenie ze na forum jest 10 osob a nie 70 masakra :/ za malo ludzie sie wpisuja bo zarejestrowac to sie kazdy moze:/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

no bo w sumie to niewiele więcej wzięło czynny udział w dyskusjach :x kapaowato ale mysle że z czasem już coraz więcej będzie takich co będą pisać. Musze wysłać jakiegoś maila do wszystkich z forum - żeby się zmobilizowali i odwiedzili forum.

 

 

A teraz wiadomożść do Ifi

Więc jakby Ci to powiedzieć:) niedługo zagadam do Ciebie żebyś mi podała adres i wyśle Ci siakieś naklejeczki i może plakacik jakiś jak będziesz chciała?:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 years later...

Mate tylko że nie chciało mi sie wrzucać na ftp'a :P

Mam avatar w gifie, a zmniejszać mi sie nie chciało, łatwiej było posta napisać :P

A to taka ogólna prośba, bo nie każdy ma umiejętności zmniejszania grafiki i wrzucania jej na jakieś konto w necie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...