Skocz do zawartości

Gogle


Rekomendowane odpowiedzi

siemano w nowym sezonie. Śnieg za oknem mi dzisiaj sypie a to znak, że trzeba będzie się wybrać za niedługo na stok :mrgreen:

 

stąd moje pytanie. Czym najlepiej kierować się przy kupnie gogli? są jakieś kryteria? najlepiej przymierzyć czy też brać z neta? ewentualnie czy ktoś poleci sprawdzoną firmę. Szukam nie drogich szkiełek. Tak do 150zł do spokojnej turystycznej jazdy jak na razie.

Ze strony proboarder wpadły mi w oko te oksy---> http://proboarder.pl/p/4/50/screw-offshore-2009-gogle.html

 

Warto?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada, ze je mam ;) sa bardzo duze, dosc mocno przyciemniajace (w mgle nic nie widac).

Idealne na sloneczne dni. Nigdy mi nie zaparowaly, ale to moze sprawa tego, ze wiem jak sie z nimi obchodzic ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

białe i z różową szybką? to nie dla faceta :razz:

 

ponawiam pytanie czy lepiej przywdziać przed kupnem na głowę czy można brać z neta?

 

Może ktoś jeszcze poleci jakiś fajny model. Wolałbym ze sporą powierzchnią szyby co by był duży kąt widzenia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że one mają różową szybkę to tylko jeden z przykładów:P bardziej chodziło mi ogólnie o upolowanie czegoś z DX'ów. Jeżeli miałbyś się na nie zdecydować to powiem że możesz brać bez przymierzania, są "spore" i nie powinny być za małe. Sam się bałem brać je w ciemno w zeszłym roku ale zaryzykowałem i się opłaciło :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem wcześniej blizzardy przed dx'ami i nie wiem czy jest to duży przeskok ale ja mam odczucie że jest ogromny:P nie znam się na screw więc nie mam punktu odniesienia:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...