Skocz do zawartości

Moz emi ktos doradzi fachowo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko. Rozmawiałem z kilkoma osobami i kazdy mi mowi co innego.

Moje wymiary to

 

Wzrost: 188 cm

Waga: 75 kg

But: 45

 

jaka deske powinnienem miec

 

jestem swiezynka i bardzo poczatkujacym

 

jkaie firmy polecacie a jakie nie

 

Jakie wiazania

bardzo spodobaly mi sie automatyczne tzn. bez pompek tylko na pociagniecie z tylu linki

 

jkaie buty jak wiadomo but to podstawa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://e-snowboard.info/forum/viewtopic.php?t=655 firmy

 

troche wyzej w przyklejonych jest temat o doborze deski do wzrostu i wagi co sie nie myle, o butach nie chce mi sie setny raz dokladnie pisac, ale buty kupuj w sklepie stacjonarnym, ewentualnie mierz w stacjonarnym i kupuj w internecie. But ma trzymac dokladnie kostke, piete i ogolnie cala stope (nie ma prawa nic sie ruszyc o mm) przy rozsznurowanym bucie. Rozmiar wez o 0.5 badz 1 mniejszy, bo w trakcie uzytkowania mniej wiecej o tyle Ci sie rozbija ;) jesli rozbija Ci sie za mocno, dokup skarpetki snowboardowe (grube) i ewentualnie wkladki do butow. Amen ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam lekturę forum. Zanim zadasz pytanie poszukaj trochę na forum. Przeczytaj artykuły, na ten temat było wałkowane już dziesiątki razy...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiązania automatyczne robi chyba tylko Flow i z tego co wiem tanie nie są, więc nie wiem czy takie dobre na początek ... Na początek to fajne są step-in'y bo często trzeba deske odpinać/przypinać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiązania automatyczne robi chyba tylko Flow
tego tymu wiązania nie tylko flow robi :) Firma K2 ma podobny patent w wiązaniach K2 Cinch ( http://snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=844&strona=251 ) oraz firma Beyond stosuje w wiązaniach tzw system strap-in . a o step-in był już temat i nie polecam
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak pewnie dla tych co jeżdża już dobrze czy dużo to nie jest dobre rozwiązanie, ale tak np jak ja i kuzyn jeździmy tylko czasem w weekend na kilka godzin przy krótkich Polskich zimach to jest dobre ... No i tanie w miare.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...