Skocz do zawartości

Nitro t1 legacy czy Nitro t2 eero


Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli masz możliwość kupienia tego blatu http://www.snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=1088 to ten bym najbardziej polecał.

 

Co prawda jest on najdroższy z tych propozycji które podałeś ale jest to model z tego sezonu co jest już plusem. Deski z roku na rok są coraz lepsze, coraz nowsze rozwiązania techniczne, nowe technologie itd. Jeżeli tylko cie stać na ten blacik Rome to kupuj.

 

nie wiem jak u ciebie jest z poziomem zaawansowania ale deski które wymieniłeś są dla średniozaawansowanych i zaawansowanych rajderów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro. ja kupilem mentory z zeszlego sezonu za 380zl gdzie nowki kolo 900zl kosztuja. Sa spoko przedni pasek mozesz zapinac normalnie i na capstrap do tego pelna regulacja podkladka pochlaniajaca drgania bedal gazu przod plus tyl no wiazania na wypasie - jestem bardzo zadowolony :D Burton ma fajne wiazania mission i custom ew. Ride LX porzadne wiazania. Widzialem ze Rossiego wiazania sa w dobrych cenach (max 400zl te z najwyzszych polek) ale ich nie mialem w reku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rossignola nigdy w zyciu jeździłem na HC 2 FIFTY i po sezonie 3 pompki sie po urywały wiem ze to nie jest wysoki model ale cena ich wynosila 280 zł a za tą cene to juz powinny troche wytrzymac rozejrzę sie za jakimis drake

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...