Skocz do zawartości

Monoski w Polsce !


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie tu za bardzo umieścić ten wątek ale myślę że zbytnio nie zaśmiecę przez to forum . Temat Monoski (uważane przez wielu za prototyp deski Snowboardowej) raz na jakiś czas przewija się na polskich strona i forach.

 

Nie jest to żadna narta. Ot decha jak każda, no może nie każda - bardziej zjazdówka :razz:, przy czym nie jest to też snowboard.

 

No własnie, istnieje sporo mitów na temat mono, które nie mają zbytniego pokrycia w rzeczywistości, można jezdzić w puchu jak i na twardym ubitym sniegu, można również na muldach co z kolei ja preferuje. Tym samym trudno sobie wyobrazić słabe podkręcenie skrętu, pełna kontrola deski przy szybkich agresywnych, można powiedzieć zarzucanych skrętach ( nawet w przypadku modeli starszych nietaliowanych). Istnieje spora społeczność Monoriderów od Japoni po Francje (chyba najprężniej działająca). Jest również parę firm produkujących nowe Mono i to w dość szerokiej gammie(dostosowanych do różnego stylu jazdy), także sport ten ma się chyba kroczek po kroczku coraz lepiej, oczywiście nigdy nie bedzię tak popularny jak narty czy deska. Ale uwierzcie mi nie jest to żaden relikt przeszłości, kojarzony z dziwnymi ludźmi w śmiesznych kanarkowych jednoczęsciowych kombinezonach sprzed minionej epoki. Obalamy te mity, i mamy nadzieje zainteresować większą liczbę osób w Polsce.

 

My którzy jeździmy na tym dziele szatana, postanowiliśmy skupić wszystkich zainteresowanych tą Deską w jednym miejscu. Zapraszam zatem serdecznie do pierwszego w Polsce forum poświęconego w całości MONOSKI.

 

http://www.monoski.pl/

 

 

Wszystkich którzy jeżdżą lub nie, ale ciekawi są tego zjawiska jakim jest MONO zachęcamy i raz jeszcze zapraszamy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...