Skocz do zawartości

sprzęt dla dziewczyny 169 cm wzrostu, 55 kg wagi co na począ


Rekomendowane odpowiedzi

Hej;)

Jeździłam na snowboardzie dwa lata temu i tak mi sie spodobało, że postanowiłam kupic swój własny sprzet;)

- Chciałabym za zestaw zapłacic nie więcej niż 1000zł

- chciałabym kupic dobre i nowe buty

- deska i wiązania nie muszą byc nowe, ale takie, żebym uzykała na nich jak największy postęp;)

Jaki sprzet najlepiej wybrac? Przede wszystkim chodzi mi o markę.

Może ktoś z was ma jakis sprzet do zaoferowania?:)

z góry dzięki za wszystki odpowiedzi i rady

Pozdr;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://e-snowboard.info/forum/viewtopic.php?t=655 jesli chodzi o marki ;P

 

Buty kupuj w sklepie stacjonarnym i dokladnie je przymierz, maja trzymac kostke i sama stope w taki sposob zeby nawet przy rozwiazanych butach nic Ci nie latalo i sam but rozbije sie o około pol rozmiaru ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak matzel napisał, buty najlepiej w sklepie stacjonarnym albo po prostu tam je przymierzyć a przez neta kupić (często tak się bardziej opłaca) co do samego sprzętu to za tysiaka o cały komplet dobrej marki i jakości będzie ciężko.

 

nowego (dobrego) sprzętu za tą kasę nie złożysz, bo zakładam że nie zamierzasz kupić deski raven, screw board, black fire, generics itd,

 

pozostaje poszukać coś na allegro, może trafi się jakaś dobra okazja.

 

jak coś znajdziesz to podeślij link to Ci powiemy czy warto czy nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. 1000 zł to cena, za jaką chcesz kupić cały sprzęt(buty+wiązania+blat)? Bo linkujesz praktycznie same blaty.

 

Deski, które proponujesz to generalnie 'męskie' modele, co przy 55 kg niczego Ci nie ułatwi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chce kupic sprzęt do 100zł, ale na Allegro szukam tylko deski z wiązaniami, bo buty chce kupic oddzielnie - nowe i w sklapie stacjonarnym, bo podobno muszą byc dobrze dobrane.

A co do tych desek 'męskich" to gdzie są damskie? bo przejżałam dwa dni temu całe Allegro i widziałam kilka zestawów, ale długośc deski była do 145cm. A tak na marginesie, czy jeżeli nie kupie "damskiej" deski to będę miała duże trudności ze zjeżdzaniem, tzn. czy te deski bardzo się od siebie różnią??

pozdr.

Marta:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jestesmy tego samego wzrostu a jezdze na 149, z racji ze jestes kobieta 145 bedzie ok ;P jest dosc spora roznica, damska jest lzejsza i zgrabniejsza ;) znacznie szybciej sie bedziesz uczyc na damskiej i latwiej Ci bedzie zmieniac krawedzie ;) do tego damska jest troche mieksza ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz aby jazda nie sprawiała Ci trudności to szukaj czegoś z dopiskiem "WMN". Deski dla kobiet różnią się i to jest fakt. Rożnica w budowie, w użytych materiałach to jest standard. Kobiety są lżejsze a więc innych materiałów trzeba użyć aby deska była odpowiedniej twardości, żeby była odpowiednio "reaktywna" itd.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. Ale z tego co pamiętam, też nie była typowo damska. Chodziło mi o to, ze nie trzeba mieć koniecznie damskiej, zeby na niej jeździć bez problemu ; )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, ze nie trzeba mieć koniecznie damskiej, zeby na niej jeździć bez problemu ; )
no wiadomo, nikt Cie nie zmusi do tego ale deska damska to deska damska, stworzona pod kątem kobiet i na pewno będzie lepsza.

 

koniec tematu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...