Skocz do zawartości

deska+wiazania+buty dla poczatkujacej kobiety:)pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

to jeszcze brakuje nam informacji w jakim budżecie chcesz się zmieścić za cały zestaw :) podaj ile mniej więcej wtedy będziemy mogli zawęzić poszukiwania

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzbierane ok.2tys.

 

Dzieki za linki zaczynam przegladac.

 

Napiszcie prosze jaka dlugosc deski bylaby dla mnie najlepsza.

Bo z tego co widzialam w tabelce od 150cm do 160cm(a to dosc duzy przedzial;).

 

I mam jeszcze kolejne pytanie;)jak sprawdzic czy deska bedzie na moja wage bo jak przegladam te w sklepach internetowych to tylko pare razy udalo mi sie znalezc tabelke odnosnie wagi.

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę poszperałem na necie i ogólnie to są trudności z fajnym zestawem w tej kwocie gdyż dzieżko odpowiedniej długości damską deske znaleźć. Za wysoka jesteś :P

 

jedyny sensowne zestawy z flowa wyszły. Zresztą zobacz konkretne propozycje:

 

Deski:

Flow Elation

Flow Myriad

Flow Venus

 

Wiązania:

Flow Muse

Ride Lhx 08

Ride Lhx 09

 

Buty:

Flow Lotus Lace

Flow Lotus Luxe

 

 

z tych rzeczy śmiało możesz wybierać, sklep również jest pewny :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmiar ;) przy wiekszosc wiazan jest napisane na jakie rozmiary butow jest dane wiazanie ;P czasami warto sie upewnic i w jakims sklepie przymierzyc sobie buta do wiazania ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda czasu, na poczatku bedziesz sporo zmieniac z ukladem wiazan nim dopasujesz sobie swoj ulubiony uklad. w serwisie jest artykul do jakiej jazdy plus minus jak nalezy ustawiac wiazania,ale jest to oczywiscie cecha uzytkownia. ja jezdze FS i mam -10 i + 18 (goofy) . jak bedziesz ustawiac wiazania zwroc uwage zeby Ci palce i piety nie wystawayly za bardzo za deske, oczywiscie nie musza byc calkowicie schowane ale zeby nie bylo tak ze zrobisz lekka krawedz a poleczisz na zeby ew. tylna czesca ciala bo zachaczysz :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...