Skocz do zawartości

Która z tych desek ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym roku planuje kupić nową deskę . Jeżdżę od 5 lat, a po parku około 2. Samą jazdę oceniam na zaawansowaną, natomiast moje umiejętności jazdy po parku to jak na razie podstawowe tricki. 

Chce deskę głównie na park i zabawę na stoku, ale jeżdżę też po przygotowanych trasach . 

Myslem nad tymi deskami :                          Pathron Sensei                                                Pathron Blade                                                Pathron tt 

Wydaje mi się że sensei będzie najbardziej odpowiednią deską, ale chcę znać wasza opinię . Jeżeli macie inne propozycje do max 1000zl to dajcie znać.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

@osimeusz każda cz tych desek ma inny profil i trochę inną charakterystykę ale każda się sprawdzi w tym czego potrzebujesz. Ja od jakiegoś czasu jeżdżę na Pathron Blade i sobie chwalę. Przeważnie jeżdżę na tej desce po przygotowanych trasach z nastawieniem na jazdę techniczną + zabawa w postaci flat tricków, trików na "przeszkodach" na stoku. Jestem zadowolony z tej deski. Można na niej dynamicznie pojeździć na krawędzi i jak na typowego rockera daje radę. Sensei z 2020 ma profil hybrydowy "gullwing" który też daj fajne wrażenia z jazdy po przygotowanych trasach , i w parku też się sprawdzi. NA TT nie miałem okazji jeździć więc nie wiem jak się sprawdza ale z założenia ta deska ma być typowo do parku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...