Skocz do zawartości

Bajerki niczym dla jamesa bonda


Rekomendowane odpowiedzi

tak się powoli przygotowuje do wyjazdu i zbieram cały sprzęt...patrze patrze i nie mogę się nadziwić ile małych drobiazgów, bajerów i gadżetów przez te wszystkie lata się zebrało :shock:

tu jakieś podgrzewacze do rąk tu jakaś taśma na karnet a jeszcze gdzieś indziej suszarki do butów :lol:

co macie? czego używacie? i jakie macie na tego temat opinie?

chodzi mi żeby poszło to dość krótko na zasadzie "mam to, działa/nie działa, zapłaciłem tyle, jak za tą cenę się opłaca/nie opłaca"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termo skarpetki -30zl, troche pomaga ;P

Nike pro (tez termo ciuszek) - 130zl, duuuzo daje ;D

nie mam i nie uzywam takich bajerow, ktore wymieniles ;P

wszystko ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suszarke do butów mam,nie mam pojęcia ile kosztowała,ale na np. tygodniowy wyjazd bardzo pomocnicze

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja podgrzewacz kupiłem za 4zl i jak za tą cene to naprawde fajna sprawa :wink: (może kojarzycie, takie gumowe cuś z jakimś chemikaliem w środku, jak się zegnie pływająca tam blaszkę to robi się twarde i grzeje :mrgreen: ) gotujesz przed wyjściem na stok a potem w kryzysowym momencie włączasz iiii o dziwo naprawdę nieźle grzeje :D

a suszarek do butow jeszcze nie testowałem i tez niewiem ile za takie trzeba zaplacic bo je dostalem :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja podgrzewacz kupiłem za 4zl i jak za tą cene to naprawde fajna sprawa :wink: (może kojarzycie, takie gumowe cuś z jakimś chemikaliem w środku, jak się zegnie pływająca tam blaszkę to robi się twarde i grzeje :mrgreen: ) gotujesz przed wyjściem na stok a potem w kryzysowym momencie włączasz iiii o dziwo naprawdę nieźle grzeje :D

ja to chcę, ja to chcę! skąd to masz? =D tzn gdzie taki bajer można nabyć

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...