Skocz do zawartości

sprzet dla poczatkujacego co wybrac i na co patrzec ?


Rekomendowane odpowiedzi

hmm tak jak w temacie :P na desce jeszcze nie smigalem ale chce zaczac i nie wiem od czego sie zabrac :D

wzrost: 172 cm

waga 55 kg

but : 42

kasa: tak do 1000zl

freestyle

deska taka zeby sie latwo nauczyc co byscie mi polecili ? i jaka deska dla mnie najlepsza ile cm bo z tymi cm tez nie zabardzo kapuje :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYCU9, polecam najpierw wyporzyczyc sprzet ;) duzo ludzi po pierwszych probach mowi ze deska jest zje***** i rzuca ja w bok ;P A 1000pln piechota nie chodzi ;P na poczatek polecam deske All Mountain, na desce do FSu bedziesz sie tylko wolniej uczyl jezdzic ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe raczej nie rzuce deska bo na nartach nie umie jezdzic i mnie nawet do nart nie ciagnie bo raz jezdzilem i nigdy wiecej buty twarde ciezkie + 2 narty:/ nie dla mnie :P hmmm jak tam mowisz to sprobuje najpierw jak sie jezdzi na deseczce :D jak mi sie to spodoba to na co trzeba patrzec:P i tak jak mowiles do All mountain deska to jak ja dopasowac deske do siebie bo slyszalem za duza to sie bedzie ciezko jezdzilo a jak za malo to tez lipa wiec jak mam wiedziec ile ma miec cm zeby byla dobra :P i na poczatek lepiej kupic uzywke czy odrazu caly sprzet nowy :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzet uzywany moze byc wadliwy i wcale nie bedzie tego widac, wiec nowke ;) Dluga deska jest bardziej stabilna, ale bedziesz musial uzywac wiecej sily by nia okielznac, przez co poczatki beda znacznie trudniejsze. Jak bedzie za krotka, bedzie Ci ciezko zlapac rownowage ;P jak dla Ciebie 149-152cm ;)

Jak kupowalem deske tez myslalem wydac okolo 800-1000zl, w ostatecznosci wydalem na same buty, deske i wiazania 1300pln ;) Na spodnie jakies 200pln (nuggety mozna juz za tyle dostac, naprawde dobra firma) tez pasowalo by widac i nawet najtansze rekawiczki za 50pln ;) czyli jakies 1500zl musisz sobie zachomikowac na przyszly rok ;)

Na forum masz spis dobrych firm, temat tez zalozony przeze mnie ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...