Skocz do zawartości

Wiązania BURTON P1 z 2007r ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem samoukiem, w tym roku rozpocznę swój trzeci sezon jazdy, w zeszłym roku śmigałem tydzień w alpach (wcześniej tylko na małej górce w rodzinnych stronach na pomorzu). Póki co na moim poziomie zaawansowania nie umiem określić jaki styl jazdy mnie bawi. Mam dość miękką deskę (SANTA CRUZ Black Widow), buty FLOW (ale nie mam pojęcia jaki to model) i do tego jakieś podstawowe wiązania NIDECKERA które chciałbym zmienić na coś lepszego. I tu pytanie: czy ktoś coś może powiedzieć mi na temat wiązań BURTONA P1 z 2007 r ?

 

http://www.snowboard-revolution.com/MEDIA/products/snowboard__245.jpg

 

Czy nadają się dla osoby średnio zaawansowanej? Czy może lepiej kupić tegoroczne MISSION'y mimo że to chyba inna-niższa półka (cenowo - to samo).

 

Z góry wielkie dzięki za porady!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wiazan Burtona slyszalem duzo pozytywow(co do desek i butow juz mnie - drozyzna i generalnie lans ) sam mysle nad burtonami mission(procz Drake,sam nie wiem) - sa dosc lekkie a ponoc przedni pasek nachodzacy na czubek buta daje naprawde duzo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiązania kozackie , generalnie wiązania Burtona w tym sezonie w większości są bardzo podobne do siebie, szczegół tkwi pewnie w zastosowanych materiałach ale zastosowanymi rozwiązaniami to P1i Missiony się nie różnią,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo te wiązania są wypas. Przedni pasek jest świetnie zrobiony i jak żadne inne wiązanie trzyma buta. Jeździłem na jakimś innym modelu dwa lata temu z takimi samymi paskami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...