Skocz do zawartości

Troche Teorii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , powiem tak trzeba mi kilka informacji dotyczących deski .

Mam juz jeden sport ktory sie troche znam i wiem oco chodzi dlatego gdy napisze na allegro BMX

to takie gowna wyskakuja i trudno cos znalesc dobrego pewnie tak samo jest z deskami(chodzi mi tutaj o deski bardziej na reaile i chopy ale oczywiscie takze do jazdy wiec pewnie bedzie to mieka deska z miekimi wiazaniami ) . Mam ok.185 cm wzrostu waga cos 70+) A takze jak dob

Dlatego prosze was abyscie napisali mi marki dobrych firm snowboardowych z deskami butami wiazaniami abym wiedzial jakich firm mniej wiecej mam szukac gdy bede zmienial sprzet, oraz kilka linkow do desek ,wiazan i butow lub calych zestawow.

Kilka linkow do dobrych filmow polskich i zagraniczych nazwy sponsorowanych filmow.

Czyli troche teori ktorej kazdemu snowboard'erowi sie przeyda a raczej ktora powinien albo nawet musi posiadac)Moze jakis poradnik co do nazwy trickow na boxach itp.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa.

 

posciagaj sobie filmy snow z torrentow - polecam z tego roku it's always snowing smowhere by BUrton , I ride park city, Famillia technine zobaczysz marki jakie tam chodza bedziesz wiedzial co do prosow jest pare artykulow na forum odnosnie techiki jazdy i calej teorii wszelkiego rodzaju napraw itp itd.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do dobrych firm to jest ich bardzo wiele, ja wymianiam następujące:

 

Burton

Rome

Ride

Option

Nitro

Bataleon

APO

Forum

Northwave (Buty)

Thirty Two (buty)

Drake

Arbor

DC (buty?)

K2

Santa Cruz

Technine

 

pewnie jakieś jeszcze pominąłem ale to sa firmy które robią dobry sprzęt

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
witam, mam pytanko a co powiecie o firmie Rossignol bo taką własnie deske kupiłem. wizania firmy k2 :???:

Brandy dobre, sprzęt... to zależy. Rossi dobry do nauki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do dobrych firm to jest ich bardzo wiele, ja wymianiam następujące:

 

Burton

Rome

Ride

Option

Nitro

Bataleon

APO

Forum

Northwave (Buty)

Thirty Two (buty)

Drake

Arbor

DC (buty?)

K2

Santa Cruz

Technine

 

pewnie jakieś jeszcze pominąłem ale to sa firmy które robią dobry sprzęt

 

DC też robi deski :D

 

Możesz jeszcze pooglądać deski z ROXY.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim faworytem odnosnie butow jest 32 model tm Two (zbieram kase) sam jezdze na lashedach . deski do nitro, ride , santa cruz (niektore modele) , przekonywujacy zaczyna byc rome i rossignol (F2 bede testowal w tym roku model random), jezeli chodzi o wiazania do ride Lx ma moj kumpel fajnie wygladaja solidne wiazania ,jednak bez mozliwosci regulacji pedalu gazu i pietki, dosc ciezkie, teraz bede kupowal drake -czar albo DTM zobacze jeszcze, wiazania burton ma dobre (co do desek sie nie ugne :P za te kase co chce ta firma mozna kupic o wiele lepszy sprzet innej marki), rome robi spoko wiazania z tego co mialem okazje je w rece zlapac.

 

co do deske burton jedna sprawa - jak juz kupisz deche burton to wiazania tez musza byc burtona (ew. z dopasowana wkladka na sruby) deska ma miejsce tylko an 3 inserty..:D wiec kicha za to wiazania burtona pasuja juz do innych desek...cwaniactwo :P

cos na rodzaj wiazan Flow i butów tej samej marki ..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...