Skocz do zawartości

Deska dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Swoja przygodę z deską zacząłem 2 lata temu i na początku nie traktowałem tego zbyt poważnie ale jednak szybko zmieniło się moje nastawienie.Jeździłem na wypożyczanej desce i w tym roku też tak będę jeździł ale po sezonie chciałbym sobie kupic swoja pierwszą deskę.

Mam 190cm wzrostu i ważę 75kg.Numer buta to tak około 44-45.Ma być to moja deska więc chyba powinna być AM.I mam teraz mały problem bo jest tyle firm że nie wiem na co się zdecydowac i nie ukrywam że mam problem z wyborem deski.Proszę was o pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie jezeli chcesz deske AM nie musisz jakos super patrzec na firme. Kieruj sie cena , sztywnoscia deski i designem dopiero pozniej jak zdecydujesz sie czy isc bardziej w freeR czy freeF mozesz pomyslec o firmie jak priorytecie .z desek AM w dobrej cenie polecilbym nie jakies super znane firmy tylko cos bardziej "skromnego" ze tak powiem np. Venue, Morrow , LiB tech. tego typu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

voelkl stroke swietna deska jak za swoja cene, polecam ;) jezdze na zeszlorocznym modelu oznaczonym "Fact" ;) Raven z tego co slyszalem to taki ochlap ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat Raven był już poruszany na forum i nie cieszą się najlepsza opnia, co prawda cena może być kusząca ale adekwatna do jakości. Voelkl Stroke lepszy niż Raven

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

160 bedzie dobra.. moze cos takiego ci podpasi..

http://www.extreme-powder.co.uk/index.php/snowboard-hardware/snowboards/wild-duck-fluidity-snowboard.html

http://www.documentsnowboard.co.uk/board-review.php?935,a%3A0%3A%7B%7D,3056383507d78e0563438a6e1429cf6b

 

decha typowo AM >> na poczatek

moja cena 700pln jak co to dawaj znać na gg 1042265

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...