Skocz do zawartości

FS+Jibbing


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest literówka... Jibbing a Jobling to spora różnica. :P Tym bardziej nie rozumiem reakcji użytkownika Dirika.

 

Ten Sims jest całkiem fajny. W tym Hammerze co ma oznaczać twardość deski 4/10? To znaczy, że flex jest 6/10 czy 4/10? xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może się pomylić...

 

Napisałem Ci, że brałbym Sims'a raczej. Skoro ma być to decha do fs, to ten model Nitro jest troszkę zbyt uniwersalny. Hammer to nieco niższa półka niż Sims i Nitro. Wiązanka są całkiem niezłe, ale na Twoim miejscu wybrałbym raczej te >> Burton Freestyle. Cenowo porównywalne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fajnie. To ja cię teraz poprosze o to żebyś się przestał bulwersować z byle powodu

 

ja się nie bulwersuje tylko po co tyle hałasu o jedno słowo??

 

[ Dodano: 29 Grudzień 08, 19:38 ]

Każdy może się pomylić...

 

Napisałem Ci, że brałbym Sims'a raczej. Skoro ma być to decha do fs, to ten model Nitro jest troszkę zbyt uniwersalny. Hammer to nieco niższa półka niż Sims i Nitro. Wiązanka są całkiem niezłe, ale na Twoim miejscu wybrałbym raczej te >> Burton Freestyle. Cenowo porównywalne.

 

ta te wiązania butrona są całkiem niezłe tylko wolałbym tą z flowa technologie i inny kolor :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna kolorystyka Burtona też jest. Skoro wolisz Flowy, to możesz brać. Chociaż ja wybrałbym Burtony. Nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz. Ewentualnie jakieś ładne Drake'i.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do flow to sie zgodze ze wiazania sa fajne przez pierwsze kilka sazonow pozniej sie wyrabiaja i nie trzymaja piety w wiazaniu co do deski...trudno mi powiedziec bo trzeba by bylo ja na kolano i zobaczyc jak z miekkoscia - jak na free i jib to polecam TechNine cena spoko i naprawde dobra technologia. Tech9 ma najbardziej hard corowy team w tym MFM :D co do tego co przedstawiles sam nie wiem...trzeba obejrzec dotknac zgiac pozniej oceniac

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

technine :D :D maja dechy do hardcorowego freestylu na ulicach, na porecze boxy, skaknie z dachow, jazdy po scianahc itd itp. do tego zajebisty brand w tym MFM (marc franc mantoya - ktory jezdzil wczesniej dla Sims i Nitro) obejrzyj sobie moment of truth , cold world albo familli to zrozuiesz co oznacza ta firma - polecam :)!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

witam dopnę się do tematu co sądzicie o http://allegro.pl/item530947998_mnt_deska_snowboardowa_technine_suerte_50.html po przeczytaniu wątku doszedłem że deska tej firmy może być całkiem spoko. Deska ma być do freestyle jestem średniozaawansowany.

Jeśli możecie doradzić jakąś deskę jak najtańszą bo mam lekki kryzys finansowy tak do okolo 700 zeta może byc bez wiązań o ile będą pasowac rossignol hc 2 fifty

 

EDIT: co sądzicie jeszcze o http://wyprzedaze.com/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=1168&s=ggt14tt96pybgdqbislbglkiu1fmvnjl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...