Skocz do zawartości

Wspólny Wyjazd ;D


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co juz zdążyłem przeczytać na forum, znajdują się tu riderzy zaawansowani jak i amatorzy(czytaj JA :lol: ) Miałbym taką propozycje:

może taki wspólny wyjazd forumowiczów :roll: ?(mam na myśli oczywiście wypad do polskich miejscowośći:Korbielów, Szczyrk, Krynica).

może przedstawie 2 plusy takiego wyjazdu:

- możliwość poznania się osobiście,

- może mniej zaawansowani lub newbie (czytaj znowu JA) załapią się na lekcje:D.

a minusy. hmm... sam nie wiem, zdaje się na Was :cool:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jestem na Julianach (Szczyrk). Zapraszam do zapoznania się. Jestem miłym człowiekiem. Dla dziewczyn niestety zła wiadomość - jestem zajęty. Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę też w Szczyrku w pierwszy weekend 2009. Zapraszam do zapoznania się. Jestem miłym człowiekiem. Dla dziewczyn niestety zła wiadomość - jestem zajęty. Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę też w Szczyrku w pierwszy weekend 2009. Zapraszam do zapoznania się. Jestem miłym człowiekiem. Dla dziewczyn niestety zła wiadomość - jestem zajęty. Pozdrawiam!
ja jestem w szczyrku od wtorku do soboty :D ale jeszcze nie wiem gdzie i kiedy będę jeździć :roll: :lol:
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę też w Szczyrku w pierwszy weekend 2009. Zapraszam do zapoznania się. Jestem miłym człowiekiem. Dla dziewczyn niestety zła wiadomość - jestem zajęty. Pozdrawiam!
ja jestem w szczyrku od wtorku do soboty :D ale jeszcze nie wiem gdzie i kiedy będę jeździć :roll: :lol:

Ja na Julianach na pewno. Od ok.10 do ok. 16.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał tak daleko w porządne góry, to by mi pasowało. ;p W ferie ni da rady, bo zagranicą siedzę przez dwa tygodnie.

 

JackieL... Jak Ty codziennie śmigasz w tym Billabongu, to już pros powinieneś być. ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty codziennie śmigasz w tym Billabongu, to już pros powinieneś być. ;p

no wiem, sam się dziwie, ale nie jestem i daleko mi do tego. życie. :C

 

ps. spoko było.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

co do noclegu to w normalnym pensjonacie raczej Cie nie zameldują na legitymację, potrzebny jest dowód. No chyba że się albo dogadasz albo trafisz na takie pokoje gdzie nie prowadzą oficjalnie działalności :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

ja wlasnie planuje jakis weekendowy wypad (ten weekend lub nastepny) do korbielowa (chodzi mi konkretnie o snowpark). czy moglbys polecic jakis fajny nocleg blisko snowparku (auto odpada, bede sie poruszal na piechote). pytam bo mam malo czasu na zaplanowanie tego i chce zebrac jak najwiecej info

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...