Skocz do zawartości

Co kupic? Bariera cenowa = 1200 pln


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jako ze chcialbym w tym roku na powaznie zaczac swoja zabawe ze snowboardem, szukam dla siebie odpowiedniego sprzetu.

Sledzac niektore watki na forum zrezygnowalem z desk Rossignol Imperial/Circuit na rzecz Volkl Stroke.

Sek w tym, ze ma prawie 190cm wzrostu, waze jakies 85kg a rozmiar stopy to 28,5/29cm...

Volkl Stroke dostepny jest o dlugosci 164 cm i szerokosci w talii rownej 26. Boje sie ze to za malo dla mojej stopy...

Mozecie cos podpowiedziec? Bylbym wdzieczny za uwagi i sugestie.

Gdzies obilo mi sie o uszy, ze buty Northwave'a sa "duze" i ze nie zawsze zmieszcza sie w wiazaniu L, w szczegolnosci gdy rozmiar buta to 45/46... Jak jest naprawde? Jakie buty / wiazania i deske polecilibyscie na drugi raz (mam juz niewielkie doswiadczenie)? Jedna jedyna uwaga, preferuje sprzet nowy...

Z gory dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi,

Pozdrawiam

 

Adam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem ci tak ja mam 184 cm a noge mam taka sama jak ty ;] buta od snb mam na 29 cm ;] i prawda jest tak ze but lekko zawsze wystaje ;] dlatego nie przejmowal bym sie tym i dobral deske do wzrostu tutaj wlasnie 164-165 mysle najlepiej przymiesz. I co rozumiesz pod wzgledem powazniej ? freestyle? Freeride ? czy dalsze doskonalenie jazdy na stoku tylko juz bardziej zaawansowanie ;> jesli powiesz mi cos wiecej wypisze ci pare propozycje dobrych do twoich kosztow i wypisze ci info o tych dechach

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pytania o długość to nie musisz się obawiać. Deska tej długości na pewno by Ci wystarczyła, również jej szerokość nie powinna być przeszkodą! Co do butów Northwave to nie słyszałem takiej opinii... do wiązania L spokojnie powinny pasować. Problemy możesz mieć gdybyś kupił wiązanie M/L... ja tak właśnie mam i borykam się z pewnymi utrudnieniami .

 

1200 chcesz przeznaczyć na cały sprzęt ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...