Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy jak widać lubią.

Jakby do mnei ktoś chciał się dodzwonić, jak jestem na desce, to życzę powodzenia.

Może po prostu komuś takie szmery bajery są potrzebne ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet 'zwykłym' telefonem czasem można rzucać (czy jak kto woli traktować koparką, o czym już było..) i przetrwa. Trzeba być chyba albo hiperzdolnym, żeby go popsuć albo mieć wyjątkowego pecha albo iście gówniany cegłofon ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam nokie i szczerze polecam telefony tej marki i sa wytrzymale a samsung to samsung moze i czolg po tym przejedzie i sobie bedziesz dzwonic ale z softami bedzies sie meczyla. Ja polecam jak juz cos cos z seri nokia.. a jasli ci zalezy na tym zeby tylko fona podczas jazdy miec to kup sobie 3310.. jest trwala. dasz za nia 20 zl i gdyby nawet sie cos na stoku stalo nic sie nie stanie.. ja mam 3220 i 6610 obie spadaly z 15m obie lezaly w sniegu obie przytrzasnolem klapa bagaznika i co :D mam dzwoni a ja odbieram :D czyt. dalej dzialaja

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam posiadam jeszcze pare egzemplarzy nokii (poczawszy od nokii 3510, 3510i, 3310, 3330, 5200)

Fakt poszly juz w odstawke gdyz terazniejsze modele jakichkolwiek telefonow przerastaja swoich poprzednikow o niebiosa.

 

A co do zucania telefonami o sciane to nie praktykowalem tego ale pare razy przez przypadek wypadla mi ktoraz z tych nokii z balkonu!

Poczatkowo myslalem ze telefonu nie znajde bo tak ladnie sie rozlozyl na czasteczki pierwsze! Ale po "znalezieniu skladnikow" :P telefonik dzialal jak nowy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,ja mam taką mentalność że nie trzeba mi więcej w telefonie prócz kalkulatora,zegarka i wysyłania SMSów,od muzyki mam mp3 a od zdjęć aparat

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proste telefony sa najlepsze;] juz iphone zaczyna sie nudzic i meczyc dotykowka itd ;] wcale taki wygodny nie jest. Wybajerzone telefony sa raczej dla ludzi ktorzy naprawde tego potrzebuja. I musza byc na bierzaco.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...