Skocz do zawartości

SALOMON SHADE


Rekomendowane odpowiedzi

moze mi ktos cos powiedziec o tej desce czy warto ja kupic. Bedzie to moj pierwszy sezon jazdy na desce i pierwszy zkup wiec chcialbym wiedziec jak najwiecej. z gory dziekuje

 

http://allegro.pl/item482276007_nowa_deska_salomon_shade_wiazanie_dl_165_cm.html

 

http://allegro.pl/item485041119_snowboard_airtracks_vudu_168cm_zamiast_1740_pln.html

 

ktora byscie mi polecili...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deska wydaje mi się być za poważnym sprzętem jak na zakup na allegro... dobrze jest deseczkę dotknąć, obejrzeć dokładnie. długość zgadza się z Twoim wzrostem.?

no i oczywiście czy budowa deski odpowiada stylowi, z jakim chcesz jeździć... chyba że FR/FS albo odwrotnie.

ja swoją deskę kupiłam z drugiej ręki. za 250zł. wszystko mi odpowiada, tata wybierał według moich instrukcji. ;D i kocham mojego Scottie'go. ;) chociaż mam w planach wymianę za rok. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, że nie będziem wywalać kilkunastu baniek co rok albo dwa. ;D

 

Jest to kazdego indywidualn sprawa ile chce wydac pieniedzy na blat! Co do twojego blatuxMalwina, Scottie nie jest taki najgorszy! wypowiadalo sie paru forumowiczow ze jezdzi na NoName a co najleprze stanowczo twierdzili ze sa lepsze od burka (czy cos w tym stylu) tak ze kazdy lubi swoje :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, że nie będziem wywalać kilkunastu baniek co rok albo dwa. ;D

 

Jest to kazdego indywidualn sprawa ile chce wydac pieniedzy na blat! Co do twojego blatuxMalwina, Scottie nie jest taki najgorszy! wypowiadalo sie paru forumowiczow ze jezdzi na NoName a co najleprze stanowczo twierdzili ze sa lepsze od burka (czy cos w tym stylu) tak ze kazdy lubi swoje :D

 

oczywiście, że tak. :D narazie nie zamieniłabym mojego Scott'a na nic innego, dopiero w następnym sezonie. :))

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
twierdzili ze sa lepsze od burka

Nie przesadzajmy znowu ; )

 

Po prostu ludzie o nie zbyt wysokich umiejętnościach (noł ofenz) nie odczuwają wielkiej różnicy między deskami różnej klasy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu ludzie o nie zbyt wysokich umiejętnościach (noł ofenz) nie odczuwają wielkiej różnicy między deskami różnej klasy

 

właśnie.! :D nie odczuwam żadnej różnicy w deskach. xD bo jeździłam jak dotąd tylko na jednej, haha. :P ale nie wydaje mi się, żebym coś zauważyła przy zmianie ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...