Skocz do zawartości

buty deeluxe


Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o tej firmie i butach , a przedewszystkim o systemie BOA czy dobrze trzyma noge czy lepiej wybrać tradycyjny system wiazania , moze ktos ma byty z takim systemem BOA ? Gdzieś przeczytałem ze jak jest oddzielny BOA na góre i dół to spoko a jak jest jeden to nie wiem ? tu link do butów http://www.allegro.pl/item475939833_deeluxe_vicious_boa_tf_pro_27cm_08_zamiast_1149pln.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o firme godna polecenia. Jesli chodzi o system. widziałem juz osobe na stoku ktora meczyla sie z tym bo cos jej sie zacielo.. Ja bym wybral cos ze standardowym sznurowki ? mysle ze precyzyjniej dobierzesz sobie sile itd wiazania buta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma buciki z systemem BOA z tym że Flow'a... z tego co widziałem to nie zacinało mu się tam nic... fajna sprawa...bardzo szybko można sobie regulować siłę. Na pewno jest to spora wygoda

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Firma Deeluxe jedna z lepszych firma na rynku robiaca swietne buty na deske ...napewno system boa jest godzien polecenia , napewno tez lepiej dziala niz w butach flowa ....jednakaze polecam ci klasyczne sznurowne buciki jest mniej problemow z tym badz bardzo popularne systemy speed zone w burku czy fast track 32 itp...zdecydowanie mniej problemow jak cos sie urwie - mysle ze ten system powoli wyprze boa jak i kasyczne sznurkowki ze stokow....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...