Skocz do zawartości

SALOMON TEMPEST


Rekomendowane odpowiedzi

Cze.

Narty 4 sezony.Deska 1 sezon.Widok pierwszego śniegu bezcenne xD

Interesuje mnie deska AM z przejściem na FS.Deska na parę sezonów.

Już mam swój wybraną deskę ale mnie na nią teraz nie stać.(Dopiero za rok może).

Ale o konkretach.Znalazłem ofertę na allegro fajnej deseczki SALOMON TEMPEST.

Chciałbym abyście coś powiedzieli o tej desce bo nie mogę znaleźć żadnego info.

Jeśli deska jest nie zbyt to proszę o jakieś inne propozycje.+jak ktoś może to jakie butki do tego.

http://allegro.pl/item458518873_bardzo_fajny_salomon_tempest_162_cm_polecam_bcm.html

 

Z góry dzięki. Pozdro dla całego forum.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slizg tez wiele posostawia do zyczenia.Ale maly Lifting powinien wszystko zalatwic! Co do tail i nose hmm serio widac ze jest przykatowany ale to dobra cena jak na taki blat!

Widzialem gorsze i dawaly rade. (moja osobista opinia)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie zdecydowałem się bo nie wiem czy deska dobra była by do skakania.Znalazłem jednak coś innego.http://allegro.pl/item462300765_salomon_tracker_155_cm_model_07_08_polecam.html

Chodzi mi o deskę bardziej FS jeśli ta deska jest nie za bardzo do tego :???: .To prosiłbym o jakieś propozycje całego sprzętu.

Wzrost:178

Waga:68

Nr.but:43

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy to najlepszy wybór, salomon robi dosyć sztywne deski co nie ułatwia wykonywanie ewolucji (wiem z doświadczenia), masz tutaj też ślizg electra który wymaga częstego smarowania, jest szybki i wytrzymały no ale wymaga opieki żeby zachował dobre własności. Co do samego stanu deski to te zdjęcia tak naprawdę nie pokazują faktycznego jej stanu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zjaebi*** dechę takiej nie znajdziesz w sklepie.Powiem tylko że decha nazywa się calition gold Roär No.Jak wpiszecie w google powinniście znaleźć coś na forum.Powiem że deska jest jedną z najwyższych półek :cool:

 

Pozdro dla całego forum.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...