Skocz do zawartości

Nidecker smoke - jakie przeznaczenie deski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamiezam kupic Deseczke Nideckera Smoke, uzywana, sezonowa. I teraz moje pytanie. Teraz to bedzie moj 4 sezon wiec jakies tam umiejetnosci posiadam. Ale chcialbym pobawic sie w parku troche, raile, boxy, moze jakies hopy. Czy ta deska sprawdzi sie w takich warunkach? Poza tym wiadomo, musi tez jakos smigac bo stokach i jakims lekkim puchu:)) Moze ktos z Was posiada takowa? Prosze o opinie:) pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie przeznaczenie deski

Deska jest FREESTYLE/FREERIDE. Nigdy nie mialem jej na nogach wiec nie wiem jak sie sprawuje a o przeznaczeniu znalazlem na internecie

chcialbym pobawic sie w parku troche, raile, boxy, moze jakies hopy

Ta deska jest przeznaczona do tych spraw. ale napisales jeszcze ze musi smigac po stokach i lekkim puchu. Hmmmm po prostu potrzebujesz uniwersalnej deski wiec proponuje deske All Mountain

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KortneYOs dzieki za podpowiedz:) Osobiscie uwazam ze to co jest do wszystkiego, jest do niczego. Wiem, ze nie potrafie sie troche okreslic, i sam dokladnie nie wiem czego chce, ale chcialbym sprobowac swoich sil w parku, ale takze posmigac nia normalnie jak dotychcczas jezdzilem na stokach. Nie chcialbym, zeby kazdy skret ta deska przy troche wiekszej predkosci na stoku sprawial, zebym czul sie jak bez wspomagania w aucie;) dzieki:))

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...