Skocz do zawartości

Jaka deske wybrac?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo staralem sie oszczedzic Wam takiego kolejnego posta, ale niestety nie mam juz sily i poddaje sie.

Szukam deski dla siebie juz 2gi sezon i przez to nadal jezdze na starym beznadziejnym sprzecie. Na nic sie nie moge zdecydowac, bo boje sie, ze bedzie mi nie odpowiadac, dlatego potrzebuje rady. Generalnie nie jestem poczatkujacy jesli chodzi o jazde, ale o sprzecie samym w sobie nie mam bladego pojecia, bo wszystko co mnie laczylo zawsze ze snowboardem to poprostu jazda ;]

W dodatku nie mam doswiadczenia jesli chodzi o sprzet, bo w calej swojej 'karierze' (5 lat) jezdzilem na dwoch deskach. Mam 175cm wzrostu i 69kg wagi. Bardzo lubie jezdzic extremalnie i skakac na desce. Jedyne warunki jakie mam to, zeby nie byla za ciezka, bo poprzednia ciagnela mnie na ziemie jak ołowiana kula przy kostce. Dlugosc deski chcialbym tak mniej wiecej ok 165-169 cm. Fundusze? chcialbym zamknac sie w 1000zl. Bardzo prosze o pomoc w wybraniu modelu, bo jezeli nic nie kupie to czeka mnie walka kolejny sezon na tym gownianym sprzecie =/

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weedo jezeli chodzi o oszczedzenie kolejnego posta to nie za bardzo sie postarales ;D

 

http://www.e-snowboard.info/forum/viewtopic.php?t=523

Ten post powinien ci pomoc i wyjasni ci bardzo wiele jest to jeden z wielu ktore smialo mozesz znalezc na tym forum.

 

Co do rozmiaru deski : 165-169 cm to stanowczo odradzam - utopisz sie w niej ( wybrales rozmiar dla slonia :idea: )

Przejzyj tabelke i okresl swoj styl jazdy! wtedy zastanow sie nad kupnem odpowiedniego blatu. a w miare jeszcze jakichs watpliwosci pisz

Zdrowia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staralem sie bardzo : ) szukalem bardzo dlugo ale ze na nic nie moge sie zdecydowac dlatego musialem napisac post : ]

czy sugerujesz 160?

To co wiem napewno to, ze potrzebuje deski Wide, bo mam strasznie duza stope (44). Chyba ze wiazania beda mialy podwyzszenia. Co do stylu jazdy to FS twin tip. Tylko teraz jaki dokladnie model kupic, zeby nie kupic shitu... =/ albo czegos, z czego nie bede zadowolony. Samemu ciezko mi jest wybrac cokolwiek, bo jak mowilem na sprzecie nie znam sie kompletnie = /

pzdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co wiem na pewno to, ze potrzebuje deski Wide
tutaj nie do końca się z Tobą zgodzę, przy rozmiarze 44 nie ma koniecznośći kupować deskę typu Wide, 44 to jeszcze nie tragedia... co innego gdybyś miał 46-47. Wszystko też zależy od samego buta, i firmy która go produkuje, czasem jest tak że but o rozmiarze 46, rożnych producentów dosyć znacznie się rożni długością.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...