Skocz do zawartości

dziewczyna - laik


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam taki problem... w tym seoznie zamierzam podjąć się jazdy na desce, nigdy jeszcze nie jeździłam. Jaki jest wasze zdanie, czy lepiej na "ten pierwszy raz" sprzęt jest wypożyczyć, czy też kupić? (zakup wchodzi w grę, ale do jedynie 800pln, może minimalnie wiecej). Możecie coś zaproponowac/poradzić? (wzrost ok 167, waga ok 63, but 40:)

 

 

pozdr:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym raczej polecił Ci na pierwszy raz , czy dwa wypożyczyć sprzęt bo nie ma takiej gwarancji że złapiesz ten klimat. A jak Ci się nie spodoba to deska pójdzie w kąt albo na sprzedaż ale i tak będziesz stratna :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe..ja jak zaczynalam,to wypożyczyłam..i macie racje..lepiej na poczatek nie kupować..nie każdemu sie to podoba..-wiem,bo ucze wiele ludzi..i jedni byli zdania na ak,a inni na Nie..a jeśli już kupujesz..to pożądnej,kąkretnej formy..-ja polecam Burton..-nie zawodny.na poczatek oczywiście jak najmiększa deska-ale jeśli będzie nadprzeciętnie miękka to trudno będzie ci nad nią zapanować..jak masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam na moje gadu:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie każdemu sie to podoba..-wiem,bo ucze wiele ludzi

Hmmmm to ze moze sie nie podobac moze wynikac z tego jak "uczysz" ludzi. Moim zdaniem po prostu nie potrafisz swoja nauka zaszczepic druga osobe dobra zajawka.

A moze to wynika z tego ze masz dopiero 12 lat i nie za bardzo ludzie chca uwierzyc tak mlodej osobie.

 

Wyciagnij sama wnioski - pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...