Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Czytalem troche "poradnikow" jak wybrac odpowiednia deske, ale jestem kompletnie zielony w tym temacie i nie wiem jakie firmy sa dobre i takie inne wiec zwracam sie z prosba pomocy.

Z deska doswiadczenie mam jakies 10 godzin wiec jestem poczatkujacy ale chcialbym rozwijac swoja pasje. Planuje czeste wypady na stoki wiec postanowilem kupic sobie caly zestaw:

-deska

-wiazania

-buty

Mam 181 a moja waga to 70kg, deske chcialbym jakas uniwersalna bo jak jest taka mozliwosc to z czasem chcialbym sprobowac poskakac nie zmieniajac deski zastanawialem sie nad deskami All Mountain lub Freeride.

Moj budzet to jakies 1200-1300zl mam nadzieje ze pomozecie cos wybrac

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od zakupu butów i zobacz ile zostanie Ci na resztę. Może będą pasować za 300, a może za 700zł.

Freeride to jazda poza trasami, więc nie dla początkujących. Jeśli planujesz skakanie to albo jakaś freestylówka ze średnim flexem albo true twin allmountain.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1000zł z wiązaniami jedynie Raven jest rozsądny. Wszystko inne rozsądne zaczyna się z 300-400zł wyżej. Na pewno taka sztandarowa decha Ravena, czyli Core jeździ na prawdę nieźle.

Edytowane przez rascal
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...