Skocz do zawartości

deska limited4You + wiazania...


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na allegro cos takiego

http://www.allegro.pl/item442083629_limited_4_you_wiazanie_drake_okazja_50.html

i jako ze na temat tej deski w sieci itd. znalazłem dużo opinii, które sa podzielone na zwolenników i przeciwników chciałem Was zapytać o zdanie, co myslicie o tej desce bo wiazania wydaja mi sie byc ok zreszta sa tez inne na innych aukcjach, tyle ze deska pozostaje ta sama, czy na sezon albo dwa a moze wiecej bedzie dobra do nauki ?? bo nie wiem czy np za 2 sezony bede miał tyle kasy zeby kupić cos lepszego :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co mi się wydaje to do nauki zła nie będzie. widziałam gościa, który na takiej jeździł i nadal żyje. więc chyba ok. zwłaszcza jeśli masz zamiar ją wymienić za dwa sezony. ale poczekaj na opinię kogoś bardziej kompetentnego ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do deski to smialo powinna ci wystarczyc.

 

Martwia mnie troche zapiecia ( w cale nie wygladaja na solidne) no ale skoro mowisz ze sa aukcje z innymi zapieciami to wszystko ok.

 

nie wiem jak was ale mnie strasznie rozsmieszyl opis wiazan :) padlem na twarz jak czytalem :mrgreen:

 

cyt. ..."wbudowany w podstawie pedał gazu, przedni i tylni" zapomnial o chamulcu i sprzegle hahaha

 

byc moze polska nazwa to pedal gazu ale ja pierwszy raz spotykam sie z tym okresleniem :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do deski to smialo powinna ci wystarczyc.

 

Martwia mnie troche zapiecia ( w cale nie wygladaja na solidne) no ale skoro mowisz ze sa aukcje z innymi zapieciami to wszystko ok.

 

no są, tylko kwestia tego czy one sa lepsze ... ponizej linki

 

takie jeszcze znalazłem

http://www.allegro.pl/item442084527_limited_4_you_wiazanie_drake_okazja_50.html

 

http://www.allegro.pl/item440695318_limited_4_you_wiazanie_drake_okazja_50.html

 

co sadzicie??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce cie przyjacielu rozczarowac ale sa podobnego gatunku. wybor nalezy do ciebie. Jezeli sprzet ma ci sluzyc dwa sezony to chyba niema problemu wiazania powinny wytrzymac przy malo agresywnej jezdzie. z biegiem czasu powinienes dozbierac na cos konkretniejszego to sobie wymienisz.

Pozdroweczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wybierz po kolorze^^

 

hmmmm... to jak bede juz zdecydowany na cos konkretnego to wtedy zapytam i .... doradzisz mi kolor ... ale uprzedzam... na różowej nie bede jezdził :razz: :wink:

 

@KortneYOs

 

ok dzieki to chyba sie jeszcze wstrzymam bo wiazania i buty chciałbym solidne, a deske to na poczatek taką w miare bo bewnie i tak ja dobije :D

 

pzdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo wiazania i buty chciałbym solidne

 

Naprawde w te dwie zeczy warto zainwestowac nie musza byc najlepsze niewiadomo jakiej firmy ale zeby byly solidne

 

Co do buta to tutaj naprawde nie szczedz kasy. Kupisz buta ktory na oko bedzie bardzo dobry a w rzeczywistosci bedzie cie ugniatal co wiaze sie z obtarciami i nie pojezdzisz.

Jezeli but chodz troche bedzie cie ugniatal ( przy bardzo malutkim odczuciu jakiego kolwiek dyskomfortu w bucie ... - po 3 -4 godzinach jazdy staje sie bulem nie do zniesienia i tylko sie bedziesz wku*****)

 

Osobiscie odradzam kupno buta na jakich kolwiek aukcjach (but nie przymiezony = but nie sprawdzony)

zdrowia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cyt. ..."wbudowany w podstawie pedał gazu, przedni i tylni" zapomnial o chamulcu i sprzegle hahaha

 

byc moze polska nazwa to pedal gazu ale ja pierwszy raz spotykam sie z tym okresleniem :mrgreen:

 

To tylko świadczy o Twojej marnej wiedzy na temat sprzętu, bo to określenie jest bardzo popularne, podstawowe i normalne. Tak zwyczajnie nazywa się elementy w wiązaniu.

Zanim powiecie, że ktoś nie jest zbyt inteligentny to sprawdźcie czy nie robicie z siebie klaunów.

 

PS. 'Hamulec', Panie Inteligentny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. panie Alfonsie

 

Nie pochodze z Polski - znam polski bo moj ojciec jest Polakiem wiec daruj sobie poprawianie moich bledow ok ? i tak moja gramatyka nie odbiega od normy sredniego polaka. ( Jestem na polskim forum wiec nie jest to dziwne ze staram sie pisac po polsku a nie angielsku a to ze zrobie jakas literowke to chyba wybaczalne - kazdemu sie zdarza)

 

Co do marnej wiedzy na temat sprzetu to nie chce tutaj "pokazywac palcami"

 

a po trzecie juz raz ci mowilem zebys czytal ze zrozumieniem - napisalem ze byc moze polska nazwa to pedal gazu ale ja sie z nia nie spotkalem jeszcze ( dziwi Cie to ? )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyśmiewasz kogoś, określacie kogoś nieinteligentnym w kwestii w której nie masz (macie) racji. Jest to według mnie żenujące i stwierdziłem, że warto zwrócić na to uwagę.

 

Wracamy do tematu.

 

PS. Jeśli nie masz nic do powiedzenia to nie pisz "no comment", proszę, bo brak komentarza niewiele wnosi do dyskusji, a jedynie zaśmieca temat. Z góry dziękuję.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...