Skocz do zawartości

Deska ~1100 zł + wiązania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki!

 

Jestem świeżo upieczonym snowboarderem, a właściwie raczkującym (ok. 30h, zacząłem poprzedniej zimy).

Szukam do kupienia deski i wiązań - na dechę jestem w stanie wydać około 1100 zł (+/- 100 zł), wiązania 400-500. Chciałbym mieć porządny sprzęt, który pozwoli na porządną naukę i zjazdy na stokach (zarówno nasze popularne polskie, jak i wyjazdy w Alpy).

 

Dane:

 

Wzrost: 187 cm

Waga: 90 kg

Buty: Nike Zoom Force 1 (link), rozmiar 45 (29 cm)

 

Byłbym niezmiernie wdzieczny za pomoc!

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecny sezon chciałbym doszlifować podstawy, jazdę na krawędziach itp. Czyli raczej typowa jazda, ale nie ukrywam, że chciałbym spróbować podstawowych tricków typu butter, lub chociażby liznąć park, jak już będę się czuł komfortowo i pewnie na desce. Temat traktuję poważnie, bo przez kilka lat byłem wykluczony z nauki jazdy ze względu na pęknięte torebki stawowe i kontuzje kostek, więc chcę teraz korzystać, ile wlezie. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przewidujesz w przyszłości zabawę, to nie wychodziłbym ponad 158cm, bo deska będzie Cię ograniczać.Jeśli but ma zwartą skorupę, to wystarczy talia 255-260mm.

Mogę polecić Pathrona Sensei, ale popatrzyłbym również na coś z Rome (np. Factory Rocker), a i wyprzedażowe modele K2 powinny zmieścić się w budżecie. Wiązania jeśli klasyczne, to Union, Rome, a z szybkim zapinaniem Fastec.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Poszukaj Endeavor Guerilla - miękka przyjemna hybryda ktorą chwalą sobie wszyscy bez względu na poziom umiejętności. Może być deską na długo i umożliwić progress. Dobrym połączeniem mogłyby być Drake Fifty lub Flux PR

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...