Skocz do zawartości

wybór deski


Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanko, chcę sobie deske sprawić na ten sezon wczesniej jezdziłem na wypozyczonych ale tylko kilka razy takze mozna powiedzieć ze sie dopiero uczę. A do zeczy to znalazłem 2 deski w jak mi sie wydaje przyzwoitej cenie i mam pytanko którą byście mi polecali albo moze jeszcze jakąś inną...

 

http://www.allegro.pl/item439452976_nowa_deska_head_damage_153cm_raty.html

 

http://www.allegro.pl/item440179923_head_defiance_i_160_nowa.html

 

tylko ze z tą jedną decha to jest małe ale bo ona ma 160 cm i wydaje mi się ze będzie chyba troszke za duża gdyż mam 173 cm wzrostu i okolo 70 kg. to jak myslicie moze być czy za duża ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinek, ja proponuje zakup HEAD DAMAGE 153cm gdyz 160 jest stanowczo za duza i bedziesz sie w niej topil :D twoja dolna granica to wlasnie 153 a gorna to okolo 156cm no chyba ze twoja waga wskoczy troche ponad 70 kg to i granica deski sie zmieni . W sumie teraz jestes troche na pograniczu przedzialowym jezeli chdzi o dlugosci blatow ale im krotsza deska tym lepsze tricki bedziesz mogl robic i lepiej bedzie ci sie nia manewrowalo.

 

 

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale im krotsza deska tym lepsze tricki bedziesz mogl robic

 

do tych tricków to pewnie jeszcze daleka droga :D ale dzieki za odp.

 

a jesli chodzi o ta deskę to co o niej myslicie ? i czy tak jak gdzies przeczytałem "będzie wybaczać błędy początkujących" ? a moze ktoś ma jeszce inna propozycje deski bo w sumie wczesniej zastanawiałem się czy nawet nie kupić uzywanej na jeden czy 2 sezony zeby sie podszkolić a później przezucić na cos nowego. Ta deska wydała mi się spokoi w rozsadnej cenie dlatego linka wkleiłem. piszcie co myslicie o tym

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KortneYOs napisał/a:

ale im krotsza deska tym lepsze tricki bedziesz mogl robic

 

 

do tych tricków to pewnie jeszcze daleka droga

 

ziomus juz nie chodzi tu o same ticki tylko o manewrowanie deska (skrecanie - plynna jazda na krawedziach) dla poczatkujacego jak najbardziej wystarcza i latwiej bedzie ci sie na niej nauczyc jezdzic.

Moja rada - nie musisz kupowac tej akurat deski ale kup o tej wlasnie dlugosci. co do nowych desek to tez nie musisz kupowac sobie funkiel nowki nie smiganej. Jezeli znajdziesz jakas o tych parametrach i nie bedzie zbytnio skatowana to jak najbardziej kup uzywana.

I tak nie odczujesz roznicy pomiedzy nowymi a starymi blatami.

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...