Skocz do zawartości

CAPITA Thunderstick.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Co myślicie o desce CAPITA Thunderstick dla początkującego?

Mój wzrost, to 177cm, 74 kg. Czy profil Camber nie bedzie zbyt trudny na początek?? Moje doświadczenie jest niewielkie, tylko tygodniowy kurs. Z góry dziękuję za odp.

 

pozdawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capita robi dobre deseczki a wspomniana jest dobrą opcją do nauki i dla początkujących. Camber nie będzie zbyt trudny, jeszcze kilka lat temu wszystkie deski był w camberze i jakoś ludzie sie uczyli :) Wiadomo że jest łatwiej złapać krawędź na camberze ale tak czy inaczej prawdą jest że jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem tą deskę. Jutro wybieram się na stok.

Zgadzam się z Tobą, że bez gleb nie da się nauczyć pomykać na desce, zresztą już kilka konkretnych było, ale idę do przodu :) Dzięki za odp, pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jestem po pierwszych jazdach na sprzęcie, który zakupiłem, deska Capita Thunderstick, wiązania Union Flite Pro, buty Deeluxe ID 5.2 CF.

 

Nie mam dużego doświadczenia i mogę porównać tylko do sprzętu z wypożyczalni. W sumie, to nie ma co porównywać, komfort jazdy, wygody, bez porównania, no i mam wrażenie, że więcej wychodzi.

 

Podsumowując jestem zadowolony z zakupu, całość kosztowała mnie 2000zł, więc myślę, żę cena dobra.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...