Skocz do zawartości

Deska Do Butteringu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od razu, że bardzo zależy mi na bardzo szybkiej odpowiedzi ponieważ w piątek już wyjeżdżam w góry a deska musi dojść. Mega późno się zebrałem... ale koniec owijania już.

 

Znalazłem 3 dechy Raven Risky, Bataleon Disaster oraz Pathron Slash. Tak jak napisałem w temacie chciałem trochę się pobawić w buttering ale na deskach się do końca nie znam. Jeżdzę już kilka lat ale nigdy się w to nie zagłebiałem. Bardzo bym was prosił o radę. Cena nie gra roli.

 

Mój wzrost to 180 centymetrów oraz około 70 kilogramów wagi. Chciałbym abyście mi nawet doradzili długość deski.

 

Serdecznie Pozdrawiam

I z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risky to niższa półka niż 2 pozostałe deski.

Tego Bataleona nie znam. Slash to właśnie typowy naleśnik do smarowania z jak na taką miękką deską dobrym popem.

Jest trochę testów tej deski na polskich forach:

http://www.snowboard.pl/forum/msg.php?th=66581&start=0&a=aa=a

http://adechade.com/topic/7424-pathron-slash/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deska już wybrana (slash) no to teraz długość. Zastanawiałem się nad krótszą niż 155 ale nie jestem pewien czy byłby to dobry wybór. Dodam również, że mam dosyć dużego buta w rozmiarze 45.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disaster to mięciutka deska która z pewnością fajnie się nada do butterków, nie wiem jak w tym sezonie ale w zeszłym sezonie disaster nie miał metalowej krawędzi. Do butterków polecam Ci też K2 WWW, Rome Butterknife, Rome Boneless. Długość 152-154 będzie optymalna

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disaster to mięciutka deska która z pewnością fajnie się nada do butterków, nie wiem jak w tym sezonie ale w zeszłym sezonie disaster nie miał metalowej krawędzi. Do butterków polecam Ci też K2 WWW, Rome Butterknife, Rome Boneless. Długość 152-154 będzie optymalna

 

Disaster idealna deska do flatrickow - w zeszlym sezonie miala normalnie metalowa krawedz

 

https://www.youtube....h?v=6pnIuT8SfqM

 

jest w dlugosciach 151 - 153

 

jakie masz wiazania i buty ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiązania mam K2 Sonic 2011. A nazwy butów nie pamiętam (i nie mogę teraz sprawdzić) ale na bank też są miękkie.

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie. Zostały kupione jakies 4-5 lat temu kiedy się w ogóle na tym nie znałem. A dopiero w tym roku zacząłem się zastanawiać nad zmianą sprzętu. W domu będe dopiero w okolicach 22:30 ale wcześniej dostane pewnie info na temat marki i modelu butów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie. Zostały kupione jakies 4-5 lat temu kiedy się w ogóle na tym nie znałem. A dopiero w tym roku zacząłem się zastanawiać nad zmianą sprzętu. W domu będe dopiero w okolicach 22:30 ale wcześniej dostane pewnie info na temat marki i modelu butów.

 

Ok zostawilem Ci wiadomosc na PRIV

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...