Skocz do zawartości

Prośba o opinię - pomoc przy wyborzę całego zestawu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Stanąłem przed dylematem wyboru pierwszego sprzętu (deska, wiązania i buty). Jestem początkującym, odbyłem tylko tygodniowy kurs i załapałem klimat deski. Kurs odbyłem na wypożyczonym sprzęcie, dalszą naukę chciałbym kontynuować już na własnym.

 

Byłem w kilku sklepach i wstępnie mam upatrzony taki oto zestaw, mój wzrost 177cm, waga 74kg.

 

- Deska: CAPITA Thunderstick (149 cm - 153cm)

- Wiązania: UNION Flite Pro,

- Buty:

1) DEELUXE ID 5.2 CF

lub

2) NORTHWAVE FREEDOM SL

 

Cena za zestaw (przy wyborze zarówno jednych lub drugich butów), to około 2000zł.

Moje pytanie jest następujące, co myślicie o takim zestawie za te pieniądze, czy można dostać coś lepszego, a może nie warto inwestować, aż takiej kwoty?

 

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiązania jak i buty są spoko, bardziej bym się skłaniał do Deeluxe ID CF. Deska na początek też wystarczająca aczkolwiek co do długości to przy tej wadze mierzyłbym 154-156.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o cenie za ten zestaw? Wiem, że patrząc na ceny katalogowe, to jest ok, ale jak wiadomo ceny katalogowe, są zwykle w katalogu.

 

Co do długości, to też mi się wydaje, że powinien być z przedziału 154-156, lecz w sklepie powiedzieli mi, że na krótszej łatwiej będzie szła nauka.

 

I jeszcze jedno pytanie, czy profil deski CAMBER, nie będzie zbyt trudny na początek?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jestem po pierwszych jazdach na sprzęcie, który zakupiłem, deska Capita Thunderstick, wiązania Union Flite Pro, buty Deeluxe ID 5.2 CF.

 

Nie mam dużego doświadczenia i mogę porównać tylko do sprzętu z wypożyczalni. W sumie, to nie ma co porównywać, komfort jazdy, wygody, bez porównania, no i mam wrażenie, że więcej wychodzi.

 

Podsumowując jestem zadowolony z zakupu mimo, że skusiłem się na bardziej twarde buty, ale mimo wszystko bardzo wygodne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...