Skocz do zawartości

Zmiękczenie deski


Rekomendowane odpowiedzi

Są jakieś domowe sposoby na zmiękczenie deski?

Bo kupiłem deske przed mininym sezonem,i w sumie nie zwracałem wtedy większej uwagi na jej parametry. Teraz uważam że jest troche za twarda,i wolałbym miękkszą. Czy jest jakiś sposób żeby domowymi sposobami zmiękczyć deske?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to zeby pojezdzic na miekkiej desce to ... musisz ja sobie kupic... niema chyba (i tu jak sie myle prosze mnie wyprowadzic z bledu) takiej rzeczy ktora by zmiekczyla snowboard.

 

Podam tutaj przyklad jednej z moich desek

ma ona rdzen Nomex Honeycomb - zrobiony jest z nasaczonych wlokien, jest 10 razy lzejszy niz drewno i ma niesamowity stosunek siły do ciezaru. Poniewaz na Nomex nie dziala wilgoc czy korozja to nie wydaje mi sie zeby co kolwiek bylo w stanie zmiekczyc deske.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Core: Aspen Wood Light - rdzen drewniany ... hmmm

 

moze i by to bylo mozliwe zmiekczyc ja ale popatrz na drugi aspekt ... po moczeniu w letniej wodzie moim zdaniem moze przygnic troche rdzen. Deska stanie sie moze i troszeczke mieksza ale to bedzie wynikalo z "uszkodzenia" materialu.

 

*** to moja opinia ***

Ja bym nie ryzykowal.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... trudno,bedzie mi sie gorzej ćwiczyło triki,ale za to jak sie przerzuce na miękkszą deske,to będzie mi świetnie szło ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Core: Aspen Wood Light - rdzen drewniany ... hmmm

 

moze i by to bylo mozliwe zmiekczyc ja ale popatrz na drugi aspekt ... po moczeniu w letniej wodzie moim zdaniem moze przygnic troche rdzen. Deska stanie sie moze i troszeczke mieksza ale to bedzie wynikalo z "uszkodzenia" materialu.

 

*** to moja opinia ***

Ja bym nie ryzykowal.

 

ale dlaczego ma zgnic przeciez on nie ma jej topic tylko namaczac i pozniej przez dzien sie wysuszy - co da wspanialy efekt miekiej deski ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zegarkow juz nie daja :D:) hahaha

 

Apropo Jackiel jezeli do mnie bylo to z osmieszeniem we wczesniejszym poscie to masz racje czasami trzeba czytac .... tylko czytac ze zrozumieniem

ja napisalem ze mam rdzen Nomex Honeycomb - zrobiony jest z nasaczonych wlokien, jest 10 razy lzejszy niz drewno. na Nomex nie dziala wilgoc i korozja

 

a ADM ma rdzen Aspen Wood Light - drewniany.

Na "oko" widac chyba roznice niesadzisz ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zegarkow juz nie daja :D:) hahaha

 

Apropo Jackiel jezeli do mnie bylo to z osmieszeniem we wczesniejszym poscie to masz racje czasami trzeba czytac .... tylko czytac ze zrozumieniem

ja napisalem ze mam rdzen Nomex Honeycomb - zrobiony jest z nasaczonych wlokien, jest 10 razy lzejszy niz drewno. na Nomex nie dziala wilgoc i korozja

 

a ADM ma rdzen Aspen Wood Light - drewniany.

Na "oko" widac chyba roznice niesadzisz ?

 

Niestety nie tu chodzilo o to ze uzytkownik ADM zalozyl idiotyczny i bezsensowny temat chcac zmiekczyc swoja deske

z calego forum 3 osoby zauwazyly dowcip Moderatora Jackiel'a o moczeniu deski w wannie.

Niestety w tych 3 osobach nie znalazl sie ani uzytkownik ADM ani Ty KortneYOs ani jak mniemam Moderator Jed. I osmieszanie sie chodzilo o wyzej wymienionnego uzytkownika ktory zalozyl ten temat.

 

jed: Otóż źle mniemasz. :)

 

Chcialbym poruszyc jeszcze jedna wazna sprawe, mianowice poczynania Moderatora Jed'a ktory wedlog mojej opini obrazil mnie bezpodstawnie - myslalem ze godzac sie na funkcje moderatora liczy sie z odpowiedzialnoscia ze wypowiada sie w ogolno dostepnej sieci i byl swiadomy odpowiedzialnosci jaka niesie postawa 6 letniego chlopca.

 

jed: Mam już 6 i pół... Btw... Popraw błędy ortograficzne.

 

Moderatorze Jed pozwol ze nie odpowiem Ci panczem "Masz niedotleniony mozg"

 

a za ostrzezenia do mojej osoby i postawy pozwole sobie zalozyc stosowny temat w innym dziale

 

Pozdroffffka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś idiotyczny. Jeśli ktoś sie nie zna na sprzęcie i nie wie czy deske można zmiękczać,czy nie,to może sie zapytać,w końcu po to ktoś wymyślił pytanie,żeby mozna było sie dowiedzieć czegoś czego sie nie wie.

Jeśli twój dziadek który nie zna sie na komputerach spyta sie ciebie jak otworzyć Worda to też powiesz mu że zadał idiotyczne pytanie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie - jezeli ADM uzna za stosowne skorzystac z "kompieli" blatu to jego sprawa. i zgodze sie z nim jezeli chodzi o umieszczanie postow (chocby takich jak ten). po to ma sluzyc forum.

 

 

Chodzi tu o wymienianie sie pogladami , dzielenie sie wiedza w danej dziedzinie etc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nie czytałem wszystkiego bo strasznie rozwlekle piszecie :wink: ale wpadłem na pomysł żeby położyć deskę na dwóch krzesłach tak żeby środek był wolny (nie było tam krzeseł) wskocz na deskę i poskakaj po niej może ulegnie :grin: (widać szkolnictwo mi nie służy)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...