Skocz do zawartości

Deska-brak danych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stoję przed zakupem deski. Dopiero zaczynam przygodę z tym sportem więc moja wiedza jest minimalna. Zainteresowała mnie oferta z linku poniżej. Czy ktoś może ma jakąś wiedzę na temat tej deski? Chodzi mi o rodzaj AM, freeride czy freestyle? Jaki może mieć profil camber czy rocker?

Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

 

http://olx.pl/oferta/snowboard-nitro-155cm-CID767-ID8f8x3.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie jest to good idea deska to "szrot"

 

mysle ze lepiej zainwestuj w dobre buty , a na poczatek wypozycz deske bo nie ma sensu pakowac sie w to "coś" :) , nawet niewielkiej kasy, szkoda jej, lepiej odlozyc i za rok kupic cos pozadnego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic cos do 250-300 zl tak na jeden, dwa sezony. Po tym czasie dopiero zainwestuje w cos porzadniejszego. Wypozyczanie sprzetu mija sie z celem. Kilka razy i sprzet mi sie zwroci. W kazdej chwili mozna sprzedac i kupic cos lepszego jak okazja sie trafi :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze sprzedajacy ma problem z obchnieciem tej deski :)

 

ja bym Ci radzil bdb buty kupic dorzucic te 250-300 zl do kwoty , ktora przewdziales na nowe trzewiki niz inwestowac w taki sprzet

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu z tym. Mam na oku dwie deski (nie będę już wrzucał linków do ogłoszeń). Dylematen teraz jest kwestia długości. Ważę 65 kg, wzrost 176 cm. Deska nr 1 ma 150 cm, natomiast druga 155. Obydwie AM. Póki co jeżeli chodzi o styl jazdy to oczywiści FR.

Która lepsza na sam początek? Jeżeli chodzi o kwestię techniczną tych desek, to lepiej utrzymana ta 155 ale czy nie za długa?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to myślę, że AM jak i FR będzie ok.

Bardzo mocno zastanawiam się nad tą deską bez wiązań.

http://olx.pl/oferta/deska-snowboardowa-option-booter-wiazania-option-haze-CID767-ID7kLux.html

Buty myślę, że zakupię jakieś nowe po sezonie z racji niższych cen.

Nie skupiajcie się na cenie, ponieważ ta będzie do negocjaji. Chodzi mi o samą informację na temat deski.

Nie ma informacji na temat twardości deski oraz profilu. Czy uważacie, że będzie ona odpowiednia dla początkującego? Zależałoby mi na szybkiej opini, ponieważ jak coś to chciałbym ją w miarę szybko kupić. Dzięki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc to moze ja pomoge bo znam ta deske bardzo dobrze swietny model Am/FR - odlschoolowa firma kanadyjska , ktora juz niestety nie istnieje . Legenda , ktora juz nie wroci :( a szkoda.

 

Generalnie wszysko fajnie ale booter to niestety deska tzw wide - szeroka w tali jak nie masz rozmiaru buta 46 to nie jest dla Ciebie. Model ten ma 10-11 lat wiec jest juz dosc wiekowy.

 

Poza tym wyprzedaze sie juz zaczely wiec zacznij najpierw od butow. Rozumiem ze nie masz - chyba , ze sie myle wiec mnie popraw. Nigdy sie dobrze nie nauczysz jezdzic na wypozocznych butach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywalec, dzięki za pomocną informację. Tak jak piszesz, butów nadal nie mam. Chyba faktycznie przemyślę bardziej tą opcje z zakupem samych butów. Chyba nie ma sensu pchać się w używki (również ze względu higieny)? Czy do 250 zł uda mi się coś w miarę rozsądnego zakupić?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywalec, dzięki za pomocną informację. Tak jak piszesz, butów nadal nie mam. Chyba faktycznie przemyślę bardziej tą opcje z zakupem samych butów. Chyba nie ma sensu pchać się w używki (również ze względu higieny)? Czy do 250 zł uda mi się coś w miarę rozsądnego zakupić?

 

Czesc mysle ze jak dozbierasz jeszcze 100 zl da sie cos sensownego kupic jaki masz rozmiar ????

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...