Skocz do zawartości

Plecak na snowboard i do szkoły


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

To mój pierwszy post na forum, więc serdecznie witam.

Chciałbym poradzić się starszych riderów.

Mianowicie: Mój stary plecak już się zużył, więc muszę kupić sobie nowy. Moimi priorytetami są:

-Spora pojemność (chodzę do 2gim)

-Kilka dodatkowych kieszonek

-Jakaś przeznaczona na mp3

-oczywiście paski do przypięcia snowboardu

-pas biodrowy

-cena do 150zł

 

No i jeszcze te 2 pytanka:

-CZy wy jeździcie z plecakami?

-Co w nich nosicie?

 

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdr.

 

igijak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kilka fajnych plecaczków:

 

Dakine Wonder

plecak z kieszonką na mp3 xD

Burton

Etnies

 

Ogólnie polecałbym plecaki Dakine albo Burtona. Z plecakiem raczej jeżdżę, a na pewno zabieram go na stok i ewentualnie zostawiam gdzieś. Na pewno musisz mieć w nim jakiś prowiant (wspomagacze typu Red Bull :D), zestaw śrubokrętów i kluczy. Mała apteczka też się przyda. :) Poza tym jakiś krem i tego typu pierdoły.

 

Zastanawia mnie tylko, co ma wielkość plecaka do tego, że jesteś z drugiej klasy gimnazjum... :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie tylko, co ma wielkość plecaka do tego, że jesteś z drugiej klasy gimnazjum...
jasna sprawa... w tym wieku najwiecej książek sie do szkoły nosi :-P bo potem to już różnie bywa :P co do samych plecaków to tam w supersklepie jest spory wybór i na pewno coś wybierzesz.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli plecak będzie zbyt duży, to na dechę nie będzie się nadawał za bardzo. Bardzo niewygodnie się jeździ, gdy masz duży ciężar na plecach, a wykonywanie trików jest cholernie trudne, bo trudniej jest złapać równowagę. ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Ja te różne pierdoły staram sie upychać po kieszeniach,i narazie całkiem nieźle mi to idzie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prawda że członek organizacji ale przetłumaczyłem nazwę nie wiem jak to napisać ale nie wiem o co ci chodzi :roll: to był żart z tym skautem ? bo co ma chowanie czegoś po kieszeniach ze skautami harcerzami i innymi tego typu organizacjami? Jeśli to był żart to sory ale nie łapię. może mam inne poczucie humoru czy coś...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JackieL ma swój własny świat,jeszcze do tego nie przywykłeś?

oooo, ale pancz. Patrząc na co poniektórych naprawdę chciałbym przenieść się do innego, nieco bardziej wygórowanego intelektualnie świata.

 

Nie mam zamiaru tłumaczyć Wam czegoś, czego i tak nie zrozumiecie, z tego co tutaj widzę.

 

Adi: Zajebisty z Ciebie tłumacz, szacun.

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackiel to taki nasz forumowy dr house... Cyniczny, chamski, wredny i inteligentny. :]

 

Żart nie najgorszy, ale miewałeś lepsze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cyniczny, chamski, wredny i inteligentny. :]

Weź już mi tak nie słodź.

Żart nie najgorszy, ale miewałeś lepsze.

Muszę poćwiczyć, wybacz. Wiesz jak jest - raz forma jest, raz jej nie ma.

 

 

Możemy już wrócić do tematu plecaczków czy nadal macie zamiar się rozczulać nad swoim biednym losem nierozumiejących koleżków i koleżanek...?

 

No, to proszę bardzo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...