Skocz do zawartości

wyjazd do La Rosiere na freeride/helicamp


Rekomendowane odpowiedzi

jesteś zainteresowany freeridem czy chodzi Ci o wyjazdy ze snowshow??

 

Ogólnie to jedno i drugie :) Interesuje mnie też bardzo ten cały helicamp. Wszystko wygląda się na fajną opcją poza tym jeśli mógłbym jeszcze zaliczyć wyjazd w takich warunkach :D A co miałeś kiedykolwiek możliwość szusowania z nimi?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwestii samego heli to tak jak widać tania opcja to nie jest 300euro a można być pewnym że to będzie wylot na jakąś prostą trasę, na której każdy sobie poradzi. Przewodnik nie może Cie zabrać na jakąś konkretną trasę jeśli nie zna Twoich umiejętności. To musi być trasa na której każdy sobie poradzi. Atrakcją samą w sobie może być lot helikopterem, widoczki itd. ale czy to jest warte ceny 300 euro ? pewnie zdania podzielone. Znajomy korzystał z takiej atrakcji tylko było to 200 euro i później miał w sumie mieszane uczucia. Fajnym przeżyciem by sam lot a sam zjazd już był średni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

białymarek jeśli chodzi

Ogólnie to jedno i drugie Interesuje mnie też bardzo ten cały helicamp. Wszystko wygląda się na fajną opcją poza tym jeśli mógłbym jeszcze zaliczyć wyjazd w takich warunkach A co miałeś kiedykolwiek możliwość szusowania z nimi?

 

wybacz, że dopiero teraz piszę ale święta mnie poniosły ;)

Jeśli chodzi o wyjazdy jak dla mnie ok, już nie kilkukrotnie z nimi bywałem i w tym roku też lecę.

Dobra organizacja, ludzie zaje**ści o terenach oczywiście nie wspominając, zresztą jak chciałbyś lepsze info to poczytaj odnośnie albo dopytaj na fp snowa.

O halicamp Ci za dużo nie powiem, bo nie mam jeszcze takiego skila, żeby wziąć w nim udział :P

Sądzę, że opcja jest zajebista, wystarczy ogarnąć sobie to 'the art of flght' i zobaczyć co oni tam odpie**alają.

Ale najlepiej w tym temacie wypowie się osoba, która sama korzystała w danym terenie z tej przyjemności.

Co do ceny to, z tego co widzę jak podzielisz to na kilka osób to wiadomo będzie luźniej, zresztą kto korzysta z czegoś takiego indywidualnie :P

 

odnośnie trasy to zgadzam się z bercikiem, nikt nie weźmie Cię w teren w którym mogłoby być niebezpiecznie chyba że na Twoje ryzyko.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na odpowiedź ziomków i może my w tym roku wybierzemy się na ten helicamp.z tego co mi wiadomo,to podobno zajebiście jest!!! zresztą jak mówi koleżka obejrzyj sobie sztukę latania to już w ogóle nie odpuścisz sobie opcji!!!

ps: jak coś to pisz na priv, może razem jakoś się zorganizujemy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...