Skocz do zawartości

Pomozcie mi ! wybor deski : pathron chillstick/play lub nitro subzone


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje Waszej pomocy ! mam zamiar kupić nowa deske z przeznaczeniem na freestyle. Zastanawiam siie nad patchron chillstick 151 , pathron play 151 lub nitro subzone 13 153cm. Mam 180cm i 85kg. Czekam na wasze propozycje i oceny ! z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam :) !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cos nowego z nizszej polki nie da rady ? chcialbym zeby decha byla miekka, i zapie*****a na waskiej krawedzi a no i chodzi mi glowie o flat tricki bo za bardzo boxow nie bede mial na stoku ;/ pozdrawiam !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play i Chillstick to nie są typowe dechy do flattricków. Z Pathrona do zabawy na płaskim jest Slash, ale jest poza Twoim budżetem. Popatrz sobie na Ravena TTT i Jimbastera, ewentualnie jest trochę na Allegro nowych Nitro w dobrej cenie, ale poszukałbym takich z gwarancją, bo sporo jest odpadów bez gwarancji.

Miękka i dobrze jeżdżąca na krawędziach, to mniej więcej jakbyś szukał auta w teren, które fajnie się w szybkiej jeździe w zakrętach trzyma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play i Chillstick to nie są typowe dechy do flattricków. Z Pathrona do zabawy na płaskim jest Slash, ale jest poza Twoim budżetem. Popatrz sobie na Ravena TTT i Jimbastera, ewentualnie jest trochę na Allegro nowych Nitro w dobrej cenie, ale poszukałbym takich z gwarancją, bo sporo jest odpadów bez gwarancji.

Miękka i dobrze jeżdżąca na krawędziach, to mniej więcej jakbyś szukał auta w teren, które fajnie się w szybkiej jeździe w zakrętach trzyma.

 

 

 

A nitro subzone 153 cm ? (uzywka oczywiscie)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko opcja, ale ja i tak postawiłbym na nowego Ravena TTT z 30 miesięczną gwarancją. Na prawdę w tej cenie to świetna opcja:https://www.youtube.com/watch?v=avNuj6OfLfQ

Jedynie popa większego w niej do pełnego szczęścia brakuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra USER :D ostatnie pytanie i zamawiam , ten volkl spade do czego jest przeznaczony ? nie nada sie na na jibbng ?;//

bo max mi sie podoboa przez tego ROCKERA ;/ i zamawiam albo volkla ( o ile Twoj komenarz bedzie pozytywny) bo na necie duzo opin nie ma ;/ albo ravena risky ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spade ma identyczną konstrukcję (Flat z rockerem jak Raven Risky). Jibmaster i TTT też mają rocker na dziobie i ogonie, ale są hybrydami (niski camber miedzy wiązaniami). Spade to deska głównie to szkolenia techniki jazdy. Typowe jibówki są znacznie bardziej od niej miękkie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że szersza krawędź w TTT i Jibmasterze i głębiej wchodzący w dechę sidewall potrafią wytrzymać znacznie większe katowanie na railach niż Risky, bo te dwie pierwsze są zaprojektowane typowo jako jibówki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...