Skocz do zawartości

Sprzedaż Heada True XL Wide 2009 i chęć kupna nowej dechy + wiązań


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem nowy na forum, więc witam smile.png Jeżdżę od 4 lat.

 

Obecnie mam:

Decha - http://www.the-house.com/9855hdtx9zz-head-snowboar ds.html - z wyglądu to chyba ta, widać jej parametry, kupiona za ponad 1000zł w Intersporcie 4 lata temu, rok temu ostrzona.

Wiązania - http://www.skiboard....opic.php?id=116 - dokładnie takie, kupione razem z deską.

 

Za ile mogę to spróbować sprzedać na Allegro?

 

Chodzi mi o to, że deska ta jest dość sztywna, jeździć już potrafię więc chciałbym się trochę pobawić, a ona mi na to nie pozwala (ale rozwijać prędkości też lubię, w końcu w Polsce za bardzo gdzie się bawić nie ma). Jeżdżę w zasadzie tylko po polskich stokach (Cisowa, Szczyrk, Zakopane, Białka), chociaż za rok chciałbym pojechać w Alpy.

Wiek: 19

Wzrost: ok. 184

Waga: 65 (chudy jestem)

 

Nie wiem ile mam do wydania, bo nie wiem za ile bym sprzedał obecny sprzęt - ale myślę, że w sumie będzie to około 1000zł - czy za taką kwotę zobaczę różnice po wymianie dechy?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie oczekuje, że dostanę za starą deskę 1000 zł - po prostu dostane ile dostane, a potem będę w stanie kupić coś za tysiąc, jak dołożę. Tylko obawiam się tej licytacji za 1 zł, bo bez ceny minimalnejkktoś może kupić za 10 zł, wypadałoby ustalić cenę minimalną przy licytacji, tylko właśnie nie wiem ile...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden powie 200 drugi 400zł. To wszystko zależy od momentu zimy w którym sprzedajesz, dnia zakończenia aukcji, tego czy za oknem jest śnieg, stanu sprzętu, o którym nie napisałeś, itd.Nowego Heada dostaniesz za 400zł takie wiązania za 300zł, więc więcej niż 400zł za używany komplet bym nie oczekiwał.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy coś fajnego? Nie znam się na tym kompletnie... Nie mam problemu z kupowaniem na allegro itp, ale boję się że kupię jakiś zużyty, stary syf za 300% wartości. Na co zwrócić uwagę, jaki powinien być jej rozmiar?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...