Skocz do zawartości

Deska + wiązania


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czy byłaby możliwośc złożenia jakiegoś sprzętu deska + wiązania do 800zł ? Dla średnio-zaawansowanego chłopaka 150cm wzrost i 35 kg wagi. Radził sobie na desce dobrze. Narazie jezdził na stoku i takich pojedynczych hopkach. Teraz chce na stoku a od czasu do czasu też na jakiś snowpark. I prośba do Was czy moglibyście coś doradzic dla mnie ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałbym czegoś 132-133cm. W tej cenie jak dostaniesz jeszcze model 13/14 przeceniony to był np. Voelkl Squad Junior. Jeśli trochę na zapas może być, to z długości 136cm jest np. twin tipowy Raven Dragon z s200:

http://proboarder.pl/zestaw-snowboardowy-raven-dragon-2015-z-wiazaniami-raven-s200

choć ja dopłaciłbym zdecydowanie do s250 albo s380, bo wiązania i tak do rozmiaru 42 są i można sobie później je zostawić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 260zł nie ma co oczekiwać nie wiem jakich technologii. Jakościowo są w porządku, są trwałe, lekkie, ale strapy szału nie robią. Dolny strap nie jest cap strapem, a to przekłada się na gorszą kontrolę nad deską.

Różnica w cenie między s250 a s200 to 70zł, czyli tyle ile przejeździ się w 1 dzień na wyciągu, a s250 mają znacznie lepszy dolny i górny strap, dużo lepsze, większe pompki, które zbierają więcej ząbków. Pompki doceni się bardzo szybko, a dobre strapy przekładają się na znacznie lepszą kontrolę nad deską.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...