Skocz do zawartości

nowy system wiązań STRAP-IN od Beyondsnow


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdże na wiązaniach Beyondsnow z systemem strap-in... jets bardoz wygodny w urzytkowaniu na stoku. Najlepiej się sprawdza na wyciągach, nie musisz wogoel siadac aby je zapiąc, wystarczy się tylko schylić i zapiąć paski które wcześniej się same zatrzaskują pod naciskiem nogi..... poprostu rewelka. Jeździłem na wiązaniach innych firm z systemami szybkiego zapinania i jak do tej pory najbardziej zadowolony jestem z wiązań Beyond. Są tez niezawodne!!!

 

zobaczcie sobie wiązania na stronie www.beyondsnow.com

 

Polecam wszystkim ktorzy są zawiedzenie wiazniami typu flow albo zwykłymi wiązaniami, a poczukują ułatwień na stoku

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, zapinają się same.

a dokładniej wygląda to tak:

1. wiązanie ma rozłożone paski na obie strony płyty wiązania,

2. gdy wkładasz nogę, swym ciężarem naciskasz na "pomost" łączący paski po obu stronach płyty wiązania,

3. pod ciężarem twych nóg zatrzaskują się paski,

4. teraz tylko nachylasz się i wkładasz paski do pompek i juz... możesz jechać

 

naprawde jest to wygodne, a najabrdziej na orczykach gdy nie musisz kłaść nogi na pad antypoślizgowy, wkładasz do wiązania i już Ci to wiązanie trzyma nogę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skakałem na boxy i raile, skakełem na 10 -15 metrowych skoczniach i nigdy mi się nie wypieły. Najwięcej strachu miałem podczas lądowania, bo jakby nie było wtedy są dość duże przeciążenia na wiązaniach... i co się okazało wiązania trzymają perfekcyjnie.

Nigdy się nie wypieły. Wiązania mają tradycyjne pompki i solidne paski.

Dodatkowo przedni pasek ma konstrukcję bardzo podobną do Burtona (dociska palce z przodu i z góry) co sprawia lepsze trzymanie.

 

Co ciekawe wiązania przy górnym pasku nie uciskają nogi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie uciskają to znaczy że są luxne,a jeśli wiązania są luźne to znaczy że nie trzymają dobrze i nei daja dobrej kontroli nad deską....

No chyba że ja to źle zrozumiałem :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Z tego co widze niewiele sie roznia od standardowych wiazan ;> A z cena jak jest ? takiego bajeru chyba ze gdzies tam jest na stronce ja nie dojzalem :> bo tylko na zdjecie zerknolem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobne do zwykłych wiązań ale system jest innowacyjny, którego nie ma nikt inny i który jest wygodny w użytkowaniu. Dowiedziałem się że wiązania będą dostępne na polskim rynku przed następnym sezonem. ceny konkretnej jeszcze nie usłyszałem ale ma się kształtować na poziomie 800 pln.

Jak znajdziecie sklep który będzie je sprzedawał to napiszcie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta innowacja przynajmniej z tego co ja widze wyglada w ten sposob ze trzymanie boczne buta jest rozkladane co moze pomoc w zalzoeniu buta ale w efekcie starzenia sie takiego i ekspoatacji moze prowadzic do tego ze bedza sie szybciej niszczyc ;> :P hmm ja jednak zostane przy standardowych ;) Ale jesli jest produkowana przez wykonawcow Drake czy Burton to popieram moze sie myle i sa bardzo wytrzymale i dobrej jakosci zreszta 800 zl to nie malo ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek bo zawodowcy na ogol sa osobami ktore nie eksperymentuja..

Sprzet maja jesli chodzi o budowe normalny ale o fakture materialow z ktorych sa zrobione i ich jakosc to przekraczaja troszke nasze normy chyba ze kogos z nas stac na takie sprzety :) Lepiej jednego starego a pewnie niz probowac cos nowego i bog wie co z tym moze sie stac :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli rossignole, flow, apo czy jakies inne to bardoz mozlwie ze nei byl zadwolony.... sprawdz sobie n necie www.beyondsnow.com te wiazania sa zupelnie inne, tylko w tej firmie są wiązania z takim sysytemem, tylko oni mają taki patent. A znacznie się rózni od tych które są dostępne w Polsce

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

beyondy niezle wiazania ale na naszym rynku ciezko bedzie sie z nimi przebic ....i cena niesety nie dla zwyklego kowalskiego...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...