Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie deski freeride


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jezdze na deske od 5 sezonow i cos tam juz ogarnam. Jezdze glownie w alpach szukam deski glownie do freeride i do jazdy po stokach, freestyle mnie nie interesuje. Wazne ok 90 kg i 187 cm wzrostu noga 45 regular. Skupilbym sie na zakupie jakies uzywki z gornej polki albo jakiegos modelu z poprzednich sezonow cena ok 1000 zl.

Co polecicie? pozdrawiam!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glownie poza. Troche z dziewczyna po stoku pojezdze i pozniej uciekam w puszek :) Aktualnie jezdze na ride decade model z 2007 to jest all montain.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby udało Ci się trafić w dobrym stanie K2 Ultradream to szczerze polecam! Myślę że ta deska siadła by ci w 100%. Z nowych desek do 1000 dużego manewru nie ma ale spokojnie można zwrócić uwagę na Pathrona. Scratch byłby dobrą opcją http://proboarder.pl/deska-pathron-scratch-2014

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie poszukam tego k2. nowke mozna kupic za 1,5k wiec nie jest zle. A powiedz mi jaki rozmiar dla mnie najlepszy ? 161 czy 164? pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz prawdziwą maszynę na puch, to popatrz jeszcze na Pathron Missile. Za 1200zł jest praktycznie bez konkurencji, bo podobne deski na puch u konkurencji kosztują prawie 2-2,5 razy więcej (np. bardzo podobny Dupraz). Ma mega długi rocker zaczynający się od tylnych wiązań i baaardzo długi dziób. W puchu po prostu bajka, a na krawędzi jeździ jak na taką deskę bardzo przyzwoicie. Na prawdę polecam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten k2 ultra dream wyglada bardzo spoko kosztuje teraz 1.5 K myslicie ze to dobry wybor czy w tej cenie mozna cos lepszego juz trafic?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem na Turbodream, ale z testów wynika, że jest to uniwersalna deska AM/FR jeżdżąca dobrze na krawędziach i radząca sobie w puchu.

Jeśli dużo czasu spędzasz poza trasami, to na prawdę namawiam Cię gorąco na Pathrona Missile, bo to zupełnie inna bajka niż typowe deski AM/FR jeśli chodzi o puch i żadna deska z nią w tej cenie mierzyć się nie może - jest po prostu bez konkurencji. Na Twoje parametry musiałbyś brać 171cm, bo ona ma bardzo krótką krawędź efektywną, jak normalna deska 158-159cm.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...