Skocz do zawartości

Decha NITRO Eero Ettala 155 czy to dobry wybor??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na desce jezdze 2 sezon, do tej pory zawsze jezdzilem na dechach z wypozyczalni, ale wreszcie stwierdzilem ze warto by miec swoja i nie marnowac cennego czasu stojac w kolejce w wypozyczalni.

 

rozm

Waga: 75

Wzrost 182

 

Jak w temacie jestem zainteresowany kupnem deski NITRO sygnowanej przez Eero Ettale http://www.nitrousa.com/en/boards/eero (wersja 155cm).

 

Do tej pory jezdzilem na deskach AM wiadomo jak kazdy poczatkujacy, jednak wydaje mi sie ze przez te 2 sezony technike jazdy opanowalem na tyle, zeby zaczac myslec o czyms "nowym" mianowicie chcialbym zaczac powoli przygode z hopkami i szeroko pojmowanym FS, jednak chcialbym rowniez komfortowo jezdzic na standardowych-przygotowanych stokach.

 

Zatem moje pytanie brzmi nastepujacy czy ta deska to dobry wybor; tj czy jest w miare odpowiednia do moich gabarytow oraz czy bedzie spelniac moje wymagania w sensie komfortu jazdy na przygotowanym stoku (chodzi mi glownie o dl. deski bo slyszalem ze jak za krotka to nie dobrze bo problem z krawedzia).

 

 

Co wiecej deske mam szanse kupic po okazyjnej cenie gdzies tak 50% jej rynkowej wartosci.

Co mam zrobic?!

 

 

 

Proszę o jak najszybsze odpowiedzi/sugestie z gory dzieki!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie decha wypas, tylko właśnie mogła by być ciut dłuższa. A powiedz mi jaki masz nr buta? jeśli nie masz większego niż 45 to spoko w przeciwnym wypadku moga pojawić się problemy przy dynamicznych , ciętych skrętach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr buta 43 czasem 44 ale raczej 43 - tak wiem decha super, tylko sie obawiam ze bedzie mnie bardzo telepac przy normalnej jezdzie na stoku :<

Bercik a moze skoro jezdze dopieroo 2 sezony to nie bedzie to wyczuwalne dla mnie ?:>

Moze tylko pro tak mi mowia ze bedzie telepac bo dla nich nawet pol centymetra jst ogromna roznica hmm? wiec jak?:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli rozmiar buta nie będzie problemem w tym przypadku a co do długości deski to jeżeli chodzi o freestyle to ta długość będzie raczej okej, co do normalnej jazdy też nie powinieneś mieć większych problemów. Fakt faktem, że ta deska najlepiej będzie się sprawdzała w freestyle'u i przy dużej prędkości może być niestabilna ale to już wynika z konstrukcji samej deski. Ja osobiście dla siebie to bym brał to cacko :) (a wzrostu mam tyle co Ty )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe no dobra skoro tak mowisz to chyba wezme NITRO jezeli bedzie jeszcze taka mozliwosc:)

A powiedz mi jakie wiazanka do tej deseczki ?

Pewnie jakies nitroo raideny hmm?:>

 

http://allegro.pl/item329608328_nitro_raiden_blackhawk_2007_posezonowa_wyprzedaz_.html - moze te blackhawki ?

 

http://www.snowboard-online.pl/wiazanie-nitro-raiden-zero-black-gold/ - te moge miec za 360

 

a moze jakies inne wiazanka?

 

doradz cos

 

Tak jak pisalem wyzej ta decha nie ma byc wylacznie do skakania czy rurek, bo dopiero bede zaczynal chce tez na niej elegancko jezdzic wiec wez to pod uwage w sugerowaniu wiazan - chyba ze to nie ma wplywu pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...