Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze deski.


Rekomendowane odpowiedzi

Tak w skrócie, nadchodzący sezon 2014 będzie moim trzecim. W 2012 roku zajarany snowboardem, po paru wypożyczeniach, chciałem mieć własną deskę. Kupiłem od znajomego który zajmuje się sprzedażą desek i nart no-name z wiązaniami za 350 zł. Deska sama w sobie ma 156 cm, jeździ się na niej całkiem dobrze, przyjemnie wchodzi na krawędzie. Jednak... apetyt rośnie w miarę jedzenia :D

Styl jazdy: Głównie jazda po stoku, okazyjnie po puchu obok domu, jednak tej zimy planuje poszerzać umiejętności w stronę podstawowych "trików".

Mam 181 cm wzrostu. Ważę 65 kg. Buty: 44.

Budżet: Do max 1000 zł.

 

Dodam, że zamierzam kupić samą deskę, wiązania firmy Atomic, które posiadam, są bardzo dobrze wykonane, i wystarczają mi w 100% :)

 

Początkowo jestem zainteresowany deską, lecz czekam na polecenie czegoś dobrego.

 

Z góry dzięki ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy deska 154 cm nie będzie utrudniała jazdy na stoku i w puchu? Wiem, że coś za coś, ale potrzebuje czegoś uniwersalnego, jeśli można tak powiedzieć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do deski to potwierdzam Pathron Sensei to dobra deseczka i wpisuje się w to czego oczekujesz od deski. Z innych dorzuciłbym jeszcze Voelkl Riot, Endeavor Guerilla http://proboarder.pl/endeavor-guirella-2014

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...