Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze deski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo bym prosil o pomoc w wyborze deski, w przedziale cenowym tak do 1200/1300zl. Interesuje mnie jazda na stokach, za pare sezonow moze jakies skakanie.

Jako iz jestem poczatkujacy, zalezy mi raczej na desce miekkiej , myslalem nad K2 Raygun, co myslicie o tej desce na poczatek?

Prosil bym rowniez o propozycje innych modeli desek : >

 

Moje parametry :

176 cm

67 kg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raygun to fajna opcja. Jeśli planujesz skakanie, to popatrzyłbym na jakieś średnio sztywne true twiny, np. Pathron Play, Pathron Sensei, K2 Playback, DC Ply, które powinieneś ogarnąć jeśli masz już przejechany jeden sezon.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Hej,

Mam pytanie dotyczące zakupu deski i wiązań. Jak większość z osób o to pytających jestem laikiem, na desce radzę sobie już całkiem dobrze i powiedzmy, że pretenduje do średnio-zaawansowanego :) Na pewno all mountain i trochę freestyle

Mam 193 cm wzrostu i ważę ok. 88 kg,

Znalazłem kilka połączeń za naradą sprzedawców ze sklepów pro, tj.:

Ride Agenda 161W + wiązania Ride KX

Rome Garage Rocker 160W + wiązania Drake Fifty

Burton Process Flying V + wiązania Burton Mission

(ostatnia wersja jest najdroższa, więc podaje z czystej ciekawości czy dołożyć te 300 zł);)

 

Dzięki za pomoc i wasze opinie,

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...

siema chce zrobic kurs instruktorski SITS w tym roku nie podaje nazw z ktorych korzystalem do tej pory 183 cm waga 65 kg but 43 poziom sredniozaawansowany mysle flex maks do 5 ale najlepsza 4 w każdym badz razie miękko po kursie nastawienie na freestyle przedział cenowy 1200 do 1500 maks sama deska no i oczywiscie do tego jakie wiązania co myślicie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...