Skocz do zawartości

Raven czy Woox? :]


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Moja przygoda ze snowboardem zaczęła się stosunkowo niedawno, dlatego też prosił bym osoby bardziej doświadczone o pomoc w wyborze deski. Mam swojego faworyta, ale chciałbym poznać Wasze opinie. Mam nadzieję, że mi pomożecie ;] Deski nie są jakieś zachwycające, ale ich cena przynajmniej nie jest dla mnie niewygórowana.

 

Która deska w/g Was jest lepsza? Którą wybralibyście dla siebie? ;]

 

RAVEN OFFSHORE 2008

 

WOOX New Face 2007

 

 

Pozdrawiam

Avar

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 months later...

Jezeli chodzi o te deski to zadnej bym nie kupil... (takie zboczenie "zawodowe" mozna powiedziec)

Lecz..... napisales ze twoja przygoda dopiero sie zaczyna - co napawa mnie wieloma wnioskami tj. to bedzie twoj pierwszy board !? jezeli tak to nie przejmuj sie zbytnio klasa deski. czy to po przez kupienie deski o stosunkowo niskich parametrach czy to po zakup deski bambusowej za ktora trzeba dac nie liche pieniadze tobie nie zrobi wielkiej roznicy.

Moja rada! - dobierz sobie deseczke dobrze do wagi i wzrostu. TO WSZYSTKO...

 

Zbytnio nie patrz ze inni maja lepsze czy wiecej potrafia ... nikt nie rodzi sie z wrodzonymi umiejetnosciami.... Cwicz na tym co masz a z miara czasu i powiekszajacymi sie umiejetnosciami stac cie bedzie czy to przez uskladanie troche grosza czy zwiniecie "babci" ręciny :D na lepsza ;) Pozdrowka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...